LT   EN   RU  
2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Transportas
Brangus, bet tikras malonumas prie vairo

2003-03-20 | Kalbant apie šios markės automobilius negalima nepaminėti žvejų. Ne tik todėl, kad Subaru automobiliais galima pasiekti bet kurį vandens telkinį, bet ir todėl, kad žvejybą mėgstantys TV žiūrovai minėtą Legacy Outback TV ekranuose pamatė vieni pirmųjų - šiuo automobiliu į filmavimus važinėja laidos "Vienam gale kablys" komanda. Naujausių Subaru Legacy modelių Lietuvoje kol kas nėra daug - parduotas vienas Outback ir du sedanai. Ir nors rugpjūtis - ne pats dėkingiausias metas įvertinti keturių ratų pavarą, savaitgalis prie Outback vairo buvo tikrai malonus. Galbūt pajusti tikruosius automobilio privalumus reikėjo kitokių sąlygų, prastesnių kelių, nes sausą šių metų vasarą rasti klampių vietų buvo sudėtinga. Tačiau važiuodami papuolėme ir į liūtį, todėl galima teigti, kad buvo išmėgintos įvairios vairavimo sąlygos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Atnaujinta "Mazda 626" versija

2003-03-20 | Nuo šiol “626” bus tiekiama su trijų lygių įranga – “Basic”, “Comfort” ir “Exlusive”. Kas pasikeitė atnaujintame modelyje? Visų pirma, priekinė automobilio dalis yra kitokio nei buvo dizaino. Atnaujintas palyginus patogus ir funkcionalus automobilio salonas bei prietaisų skydelis, sėdynės aptrauktos geros kokybės veliūru. Automobilis gavo ir aldehidinį salono oro valymo filtrą, sumažintas šio modelio triukšmingumas. Į “Comfort” bei “Exlusive” modelius nuo šiol įeina traukos kontrolės sistema TCS. Modelis, be ABS, dar gavo ir elektroninę stabdžių slėgio išlyginimo sistemą EBD. Buvusiojo 1,8 darbinio tūrio variklio galingumas nuo 90 AG padidintas iki 100 AG. Keturiolikos colių padangas pakeitė “penkiolikinės”, norimų kėbulo spalvų paletėje atsirado visiškai naujų spalvų. Tai, regis, ir viskas, ką šiame automobilyje patobulino japonų inžinieriai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vasarą "Opel" pristatys taupų "Astra" modelį

2003-03-20 | Šią vasarą Vokietijos automobilių kompanija "Opel", priklausanti JAV koncernui "General Motors", žada pristatyti kompaktišką vidutinės klasės modelį "Astra Eco 4". Šis taupus automobilis šimtui kilometrų naudoja tik 4,4 litro degalų 1,7 litro talpos 75 AJ galingumo turbodyzelinio variklio su tiesioginiu kuro įpurškimu dėka. "Opel" inžinierių teigimu, degalų sąnaudas pavyko sumažinti ne tik dėl patobulinto variklio, bet ir pakeitus kai kurias automobilio dalis lengvesnėmis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujasis ”Fordo” darbinis arkliukas

2003-03-20 | Prieš pusantrų metų “Ford Motor Co.” Europos padalinio prezidentas Džimas Donalldsonas Hanoverio sunkvežimių ir komercinių automobilių parodoje perkirpo juostelę ir minia žurnalistų sugužėjo įvertinti naujojo “Ford Transit” konceptinio varianto. Po metų su trupučiu ketvirtosios kartos “Transit” modelis stoja ant konvejerio – iš pradžių Belgijos Genko ir Didžiosios Britanijos Southemptono gamyklose, o šių metų pabaigoje Turkijoje bus pradėti surinkinėti pailgintos bazės ir padidinto kraulumo (iki 3,5 t) “Ford Transit”. Labai greitai naujieji modeliai pasieks ir Lietuvą. Kompanija tiek krovininius furgonus, tiek ir keleivinius “Transit” taip pat žada leisti Baltarusijoje, Kinijoje, Vietname bei Lenkijoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Septintoji ”Toyota Celica” karta

2003-03-20 | "Toyota Celica" pirmą kartą pasaulio visuomenei buvo pristatyta 1970 metais Tokijo automobilių salone - Tokyo Motor Show. Naujasis ,,Toyotos" dvivietis sportinis automobilis buvo pagamintas Japonijos rinkai. Kompanijos tikslas tuomet buvo adaptuotis prie vakarietiškų tendencijų. Pagrindinis "Toyota Motor Corp." Taikinys tuomet buvo patenkinti labai reiklius Jungtinių Valstijų ir Europos sportinių automobilių mėgėjų poreikius. Europoje pirmą kartą automobilis ,,Toyota Celica" su 1,6 litro darbo tūrio keturių cilindrų varikliu pasirodė 1971 metų viduryje. Truputį vėliau Truputį vėliau atsirado versija su 2 litrų varikliais. Serijinė gamyba Japonijoje prasidėjo nuo 1973 metų balandžio. Tam tikrą laiką šis modelis buvo pristatomas tik vietos rinkoje (pradėtas eksportuoti nuo 1976 metų, po to, kai jis tapo Japonijos "Metų modeliu"). Tačiau jau pirmosios kartos europinei ,,Celicai" buvo atlikti keli pakeitimai, ir pasiekta puikių rezultatų tiek vietos, tiek užjūrio rinkose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Stilinga modernizuotoji ”Toyota Corolla”

2003-03-20 | Vienas iš populiariausių pasaulyje vidutinės klasės lengvųjų automobilių - "Toyota Corolla" "nuėjo" modernizavimo keliu. Bene rimčiausia naujove laikytini naujieji VVT-i serijos varikliai, dar "stilingesnio ir galingesnio" dizaino priekis, papildoma armatūrinė lenta ir 12 metų garantija kėbului nuo prarūdijimo. Modernizuotoje gamoje - 4 tipų kėbulai, 3 skirtingi varikliai ir net keturi įrangos lygiai. Aštuntosios kartos Corolla buvo pristatyta 1997 metais ir tapo geriausiai parduodamu "Toyotos" koncerno modeliu Europoje - kasmet parduodama maždaug po 170 000 tūkstančių šių modelių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Detroito mugėje - naujos kartos modeliai

2003-03-20 | JAV automobilių kompanijos viename svarbiausių automobilių pramonės renginių Detroito automobilių mugėje, kuri sekmadienį atvėrė duris žurnalistams, o šią savaitę atvers ir plačiajai visuomenei, pristato gausybę naujovių. JAV automobilių pramonės milžinės "Ford" ir "General Motors" pristato savo naujus automobilius, kurie ne tik taupūs ir nepaprastai stilingi, bet ir kimšte prikimšti technikos naujovių. Viename iš modelių gamintojai išsprendė netgi šoninių veidrodėlių, dėl kurių padidėja oro pasipriešinimas, problemą, pakeisdami juos automobilio užpakalyje įtaisytomis kameromis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

JAV auga ištaigingų paklausa

2003-03-20 | Vis daugiau amerikiečių renkasi ištaigingus japoniškų ar europietiškų markių automobilius, sulaužydami savo ištikimybę amerikietiškoms "Lincoln" bei "Cadillac" markėms. Rinkos tyrimų grupė "CNW Marketing Research" duomenimis, 1990 metais du trečdaliai pasiturinčių amerikiečių ketino pirkti "Lincoln" arba "Cadillac" modelius ir tik 11 procentų ketino pirkti europietiškų markių modelius, tuo tarpu 1999 metais tik 38 proc. amerikiečių rinkosi vietines markes, o europietiškų markių paklausa išaugo iki 23 procentų. Nors bendros automobilių prekybos apimtys JAV pernai padidėjo beveik 8 procentais, "Cadillac" ir "Lincoln" markių pardavimai nusmuko atitinkamai 2,2 ir 5,7 procento. Jas aplenkė "Mercedes-Benz" bei "Lexus" markių modeliai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

”Opel” mikrovenas ”Agila” debiutavo Ženevos automobilių mugėje

2003-03-20 | Vokietijos automobilių gamintoja "Adam Opel AG", priklausanti JAV "General Motors" grupei, Ženevos automobilių mugėje, kuri įvyks kovo 2-12 dienomis, pristatė savo debiutantą - naująjį mikroveną "Agila". "Opel" inžinierių teigimu, vientūris "Agila" yra artimas "Suzuki Wagon R" giminaitis ir pirmoji Europos duoklė sparčiai augančiai mikrovenų rinkai. Penkių durų "Opel Agila" modelis yra 3,5 metro ilgio. Jame yra keturios sėdimos vietos ir 248 litrų tūrio bagažinė, kurios tūris "protingo mechanizmo", kaip jį apibūdina kūrėjai, dėka sulanksčius dvi užpakalines sėdynes gali padidėti iki 538 litrų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

"Opel" ketina pristatyti rinkai naująjį visureigį "Zafira"

2003-03-20 | Kelno automobilių žurnalas "Auto Zeitung" informavo, jog automobilių gamintoja "Opel" ketina šių metų rugsėjį įvyksiančioje tarptautinėje automobilių parodoje pristatyti naująjį visureigį "Zafira". Naujajame visureigyje bus įrengtas 2,2 litro 147 arklio jėgų variklis. Naujasis visureigis bus 30 milimetrų aukštesnis nei jo pirmtakas, be to, bus kiek pakeistas naujojo modelio korpusas, o užpakalinėje išorinėje pusėje bus pritvirtintas atsarginis ratas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!