LT   EN   RU  
2019 m. rugpjūčio 25 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Trumpi patarimai
10 patarimų perkantiems NT užsienyje

2011-01-19 | Siekdami patenkinti klientų lūkesčius bei poreikius, sudarėme 10 patarimų sąrašą, kuris padėtų priimti tinkamus sprendimus įsigyjant nekilnojamąjį turtą užsienyje. 1. Žinokite tikslą. Svarbu žinoti, kodėl ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą užsienyje. Ar tai priemonė investuoti? O gal Jūs ieškote, kur išvažiuoti gyventi? O gal tai tik turtas, skirtas poilsiui? Jei tai ivesticija - ar ji skirta trumpalaikiam turto padidinimui, siekiant vienkartinio pelno per apibrėžtą laiką? Ar pirkinys skirtas gauti ilgalaikėms nuolatinėms pajamoms? 2. Suplanuokite biudžetą. Žinokite tiksliai, kokia sumą galite skirti nekilnojamajam turtui užsienyje. Susitvarkykite finansinius reikalus. Tai užtikrins Jūsų pasiruošimą įsigyti turtą nedelsiant. Būsite pasiruošęs pasirašyti sutartį ir įmokėti depozitą. 3. Nesielkite neapgalvotai, laikykitės savo tikslų. Labai paprasta būti suviliotam nupirkti ne tai, ko iš tiesų norite. Apžiūrėkite pasirinktą vietą įvairiu laiku, įsitikinkite, kad Jums ji patinka bet kokiu oru. Taip pat turėtumėte duoti sau laiko “atvėsti”, kad įsitikintumėte, jog Jūsų sprendimas teisingas. 4. Patikrinkite susisiekimo galimybes ir vietos paslaugas. Įsitikinkite, kad yra tinkamas oro susisiekimas ir privažiavimas iki Jūsų pasirinktos vietos. Svarbu, jog netoliese būtų teikiamos įvairios paslaugos, t.y. restoranai, parduotuvės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Šaldytuvai Electrolux: 10 patarimų kaip sutaupyti elektros energijos

2011-01-19 | Pirmasis žingsnis taupant elektros energiją – įsitikinti, kad naują prietaisą įsigyti pigiau, negu ateinančius penkerius metus naudotis dešimties metų senumo prietaisu. Neefektyvūs šaldymo prietaisai suvartoja daug energijos, todėl išlaidos naujajam A+ klasės šaldytuvui atsiperka per kelerius metus. Netgi jei Jūsų prietaisas itin ekonomiškas, pateiksime kelis patarimus, kaip sutaupyti energijos. Netgi jei Jūsų prietaisas itin ekonomiškas, pateiksime kelis patarimus, kaip sutaupyti energijos. Stenkitės dažnai neatidarinėti šaldytuvo durelių, kadangi į prietaiso vidų patekusį šiltesnį orą reikės vėl atvėsinti. Šiltas oras šaldytuvo viduje padidina drėgmės kiekj, todėl prietaiso viduje kaupiasi šerkšnas ir ledas, didėja sąskaitos už suvartotą energiją ir trumpėja šaldymo prietaiso naudojimo laikas. Šaldytuvo termostatą nustatykite +4 arba +5 °C, o šaldiklio – minus 18 =C temperatūrai. Sios temperatūros tinkamiausios optimaliam prietaiso darbui ir maisto produktams saugoti. Nenustatykite per daug žemos temperatūros, kadangi 1 laipsniu žemesnė temperatūra prietaiso energijos sąnaudas padidina vidutiniškai 6-8%.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

10 patarimų kaip gražiai nusifotografuoti

2011-01-19 | Niekada nežinosi, kas ir po kiek metų pažiūrės nuotrauką, kurioje esate jūs. Ypač šiais laikais, kai skaitmeniniai fotoaparatai gali talpinti šimtus nuotraukų. Atrodyti gražiai nuotraukoje visada svarbu. Pateikiame 10 lengvų patarimų, padėsiančių atrodyti fotogeniškai. Nukreipkite žvilgsnį šiek tiek aukščiau kameros objektyvo, atkiškite galvą šiek tiek į priekį ir truputį nuleiskite smakrą žemyn. Įtraukite liežuvį už priekinių dantų ir šypsokitės, tai atpalaiduos jūsų veidą. Laikykite rankas prie šonų – bet "nepriklijuokite". Kad atrodytumėte naturaliai, rankos turi būti kiek toliau nuo kūno. Išbandykite drabužius prieš baltą sieną, naudojant netiesioginę, natūralią šviesą (po medžiu, patalpoje šalia lango) – taip pamatysite ar tam tikra spalva jums tikrai tinka. Venkite raštuotų drabužių. Nuotraukos viską išryškina, taigi, nepadauginkite makiažo. Moterims iki 30 nedaug blakstienų ir lūpų dažų; virš 30 – šiek tiek makiažo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

10 patarimų, kaip kovoti su nemiga be vaistų

2011-01-19 | Nemiga pasireiškia negalėjimu užmigti vakare, dažnais prabudimais naktį ar ankstyvu atsibudimu ryte. Prastai išsimiegojus naktį vargina mieguistumas dieną, bloga nuotaika, nuovargis, nervingumas, nesugebėjimas susikaupti, pablogėjusi atmintis. Ilgainiui nemiga gali pereiti į depresiją ir kitus nervų sistemos veiklos sutrikimus, todėl svarbu nenuvertinti šios iš pirmo žvilgsnio nedidelės problemos ir laiku skirti tinkamą dėmesį jai spręsti. Cheminiai vaistai nemigai gydyti sukelia nemažai pašalinių poveikių bei sąlygoja priklausomybės vystymąsi, todėl pirmiausia kovą su nemiga reikėtų pradėti gyvenimo būdo pokyčiais bei natūraliais preparatais ir tik kraštutiniu atveju pereiti prie stipresnių vaistų. 10 patarimų, kaip geriau miegoti: Eikite miegoti ir kelkitės kasdien tuo pačiu metu (ir savaitgaliais). Reguliarus miego tvarkaraštis padeda organizmui sustiprinti miego ir budrumo ciklą ir palengvina užmigimą vakare. Venkite daug valgyti ir gerti prieš einant miegoti. Pavalgykite lengvą vakarienę ne vėliau kaip 2 valandas prieš einant miegoti. Jei dažnai kamuoja rėmuo, venkite aštraus ir riebaus maisto.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

10 patarimų bijantiems skristi lėktuvu

2011-01-19 | Neslėpkite savo baimės. Atsiminkite, kad yra ir daugiau tokių pačių bijančių skristi žmonių kaip ir jūs.2. Stenkitės kuo daugiau bendrauti su aplinkiniais: su aptarnaujančiu personalu, bendrakeleiviais, stiuardesėmis. Užmegztas pokalbis padės jums užsimiršti apie baimę.Jei prasidės turbulencija (kai lėktuvas pradeda kratytis), priimkit taip lyg važiuotumėte automobiliu duobėtu keliu. Registratūroje paprašykite, kad norėtumėte sėdėti lėktuvo priekyje kiek galima arčiau kabinos, nes turbulencija labiausiai juntama yra lėktuvo gale. Pasirinkite kiek galima trumpesnį skrydžio maršrutą ir skrydį kuo didesniu lėktuvu. Malšinkite paniką. Žiūrėkite filmą, nesvarbu jis įdomus ar ne, nors ir matytas, skaitykite knygą arba žurnalą, svarbu kad mintys būtų nukreiptos kitur. Venkite vartoti kavą skrydžio metu, ar produktus turinčius kofeino, nes jie gali suaktyvinti jūsų sutrikimą ir jaudulį. Geriau vartokite kitus gaivinančius gėrimus kaip streso malšinimo priemonę, patartina išgerti netgi taurę vyno, tik žinoma nepadauginkite, nes gali įvykti atvirkštinė reakcija. Klausykite raminančią muziką. Taip jūsų mintys nukryps tolyn nuo aplinkoje esančio triukšmo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kaip derėtis dėl atlyginimo pakėlimo

2010-11-25 | Jei jau apsisprendėte eiti pas darbdavį ir derėtis dėl didesnio atlyginimo, visų pirma pabandykite įsijausti į šefo kailį ir jo akimis pasižiūrėti, kodėl Jums turėtų mokėti daugiau. Net neabejojate, kad už Jūsų sugebėjimus, patirtį ir pasiektus rezultatus darbdavys atseikėja per mažai. Bet galbūt jam atrodo kiek kitaip. Kol neišsiaiškinsite, nesužinosite. Tačiau prieš praverdami vadovo kabineto duris, atlikite nedidelį eksperimentą: pažvelkite į savo nuopelnus iš šalies, tiksliau - darbdavio akimis. Paprastai vadovui atrodo, kad jis darbuotojams yra nustatęs teisingus atlyginimus. Todėl bet kokios darbuotojų abejonės jau nuteikia jį nemaloniai. Tačiau vadovai yra mąstantys ir į argumentus dažniausiai atsižvelgia. Ypač jei jūs esate tas darbuotojas, kurio rezultatai ne tik geri, bet ir svarbūs bendrovei. Nepamirškite – vadovai mėgsta skaičių kalbą. Todėl ja ir kalbėkite. Nuėję derėtis pateikite, kiek jūsų rezultatai padidino įmonės apyvartą, kiek suradote naujų klientų, kiek pavyko sumažinti sąnaudų arba kiek pelno atnešė projektas, kuriame Jūs dalyvavote. Jeigu tokią informaciją sugebėsite darbdaviui "parduoti", jūsų galimybės pasikelti uždarbį didėja. Kokie argumentai sustiprina skaičių kalbą? Gerai, jei jūs galite įrodyti, kiek padarėte daugiau, negu jums priklauso. Arba kiek viršijote užsibrėžtus planus. Galbūt prisiėmėte papildomų užduočių, kurių neturėjote, kai paskutinį kartą derėjotės dėl algos? Verta paminėti ir tai, kad dalyvavote mokymuose, todėl dabar turite daug daugiau žinių, kurias pritaikote praktikoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

10 patarimų planuojantiems imti paskolą būstui įsigyti

2010-11-24 | Nekilnojamojo turto specialistai vis drąsiau kalba apie daugiau nei metus merdėjusios būsto rinkos atsigavimą. Akivaizdu, kad optimizmas užkrečiamas: planuojančių pirkti būstą Lietuvos namų ūkių, nors ir labai lėtai, bet po truputį daugėja. Didelė dalis būstą perkančių gyventojų kreipiasi paskolos. Pateikiame keletą patarimų, kuriais tokiu atveju vertėtų vadovautis. Sukaupkite pradinį įnašą. Pradinis įnašas šiandien yra būtina sąlyga norint gauti paskolą būstui įsigyti. Jo dydis turėtų siekti bent 10-20 proc. planuojamo įsigyti būsto vertės. Kuo didesnį įnašą sukaupsite, tuo mažesnė įsipareigojimų našta slėgs jūsų pečius. Be to, taip būsite labiau apsaugoti nuo nemalonių pasekmių, kurios gali atsirasti krintant nekilnojamojo turto kainoms. Mat taip atsitikus gali paaiškėti, kad jūsų būsto vertė tapo mažesnė, negu jį perkant prisiimti įsipareigojimai. Beje, pasirengti reikėtų ir įvairiems papildomiems su paskola susijusiems mokėjimams, pavyzdžiui, įkeičiant turtą, sudarant kredito bei pirkimo-pardavimo sutartis, atliekant turto vertinimą, registruojant nuosavybę. Taip pat kainuos ir būsto įrengimas. Visa tai sudaro gan solidžią sumą, kuria taip pat reikėtų pasirūpinti iš anksto.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

10 patarimų, kaip išvengti streso

2010-11-09 | Mes gaištame laiką darydami visas mums paskiriamas užduotis. Pirmenybę reikėtų teikti svarbiausiems darbams ir sunkiausią visuomet atlikti pirmąjį. Taip pat nereikėtų atidėlioti nemalonių užduočių, nes kaskart apie jas galvodami tik keliame sau stresą. Valgydami sveiką maistą, reguliariai sportuodami ir pakankamai pailsėję mes galime daug protingiau elgtis stresinėse situacijose. Dažnai sukeliame sau stresą, nes norime kitiems atrodyti gerai, bet taip viskas baigsis tuo, kad darysime daugiau nei turėtume. Išmokite būti savimi ir reikiamu atveju pasakyti ,,ne” nenuvildami kitų žmonių. Raskite laiko panagrinėti, kas jums sukelia stresą, ir pasistenkite pakeisti savo elgesį, jei norite jį sumažinti. Nesivelkite į konfliktus. Ar jie tikrai verti šio streso? Visuomet ieškokite kompromiso – ginčą išspręsite tik tada, kai abi šalys pasieks teigiamų rezultatų. Pakeisti susiklosčiusią padėtį ne visuomet įmanoma. Jei taip atsitiko, pripažinkite ir susitaikykite.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kaip laimėti pokeryje - 10 patarimų

2010-11-08 | Norint laimėti pokeryje, reikia daug žinių ir patirties. Mes pasistengėme svarbiausius dalykus sutalpinti į dešimt patarimų. Pokerio žaidėjai, norėdami laimėti, turėtų vadovautis šiais patarimais. Visuomet atkreipkite dėmesį į savo poziciją ir starting hand'o stiprumą. Tai pati pirmoji ir svarbiausia taisyklė, kuri kiekvienam naujokui padės išvengti daug pralaimėjimų. Ji paremta tuo, kad dauguma online pokerio žaidėjų žaidžia per daug hand'ų ir pamato per daug flop'ų, dažniausiai su gana silpnais starting hand'ais ir dėl to dažnai pralaimi. Nebūkite vienas iš jų:- žaiskite tik su geriausiais starting hand'ais- kuo rečiau žaiskite ankstyvose ir vidurinėse pozicijose- vėlyvose pozicijose galite žaisti su vidutinio stiprumo hand'ais, tačiau tik tuomet, jei NĖ VIENAS žaidėjas necall'ino ir neraise'ino.Yra sakoma, kad pokerio naujokams yra netgi svarbiau išmokti fold'inti, o ne žaisti. Taigi fold'inkite VISUOMET, kai neturite tikrai stipraus starting hand'o ir esate ne pozicijoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Darbo paieškos taktikos suvokimas

2010-10-27 | Anksčiau keisti darbus būdavo didelė gėda, tačiau šiandien viskas yra kitaip. Visi žmonės, su kuriais jums ieškant darbo tenka kalbėti, yra keitę darbus, tad, tinkamai atlikdami paiešką, sulauksite daug pagalbos rankų ir išklausyti pasirengusių ausų. Strateginiai karjeros žingsniai ir kartkartėmis nedarbas yra šiuolaikinio profesinio gyvenimo sudedamoji dalis. Ilgainiui įgyti pažįstami gali būti svarbūs, norint išsaugoti profesinio gyvenimo stabilumą ilgą laiką. Įgysite žinių, kaip susieti savo profesiją ir pažįstamųjų būrį, kad šis būrys – didelis ir tinkamas – padėtų jums keičiant darbą ir karjerą. Duosime pavyzdį. Neseniai sutiktas vadovas, ieškojęs darbo pirmąkart per dvidešimt metų. Vyriškio paieškos tęsėsi septynis mėnesius, bet jis nė kiek nesijaudino. Jis buvo klaidingai įsitikinęs, kad po dvejų nedarbo metų stebuklingai atsiras darbdavys ir pasiūlys jam vadovo darbą. Darbo jis ieškojo per pažįstamus, nes jam pasakojo, jog „tai geriausias darbo paieškos būdas“. Žinoma, jis geras, jei yra veiksmingas. Tačiau dažnai pažįstamųjų būrys nėra didelis ir tinkamas. „Medžiojant“ darbus, „stebuklingos kulkos“ – vienintelio geriausio metodo – nėra. Aišku, įvairių sričių žinovai gali teigti turį tą „stebuklingą kulką“. Darbuotojų atrankos specialistas sakys, kad jo metodas yra geriausias ir kad gyvenimo aprašymai niekam nepadėjo gauti darbo. Gyvenimo aprašymų rengėjas jums pasakos, kad svarbiausia – tiesioginis bendravimas paprastu ar el. paštu. Jie abu neteisūs.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!