LT   EN   RU  
2020 m. vasario 26 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Turizmas
Kelionių organizatorius "Vegaturas"

2006-04-07 | Kelionių organizatorius "Vegaturas" savo veiklą pradėjo 1995 metais. Iki 2002 m. vadinosi Turizmo agentūra "Carruca". "Vegaturas" yra Lietuvos turizmo asociacijos narys. Pagrindinis dėmesys skiriamas individualių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimui į įvairias pasaulio šalis. Mūsų tikslas - maksimaliai patenkinti individualių turistų, norinčių puikiai pailsėti, pamatyti pasaulį, susipažinti su kitų tautų kultūra ir tradicijomis, poreikius. Mūsų devizas - "Kelionės pagal Jūsų norus ir galimybes!".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Turizmo agentūra “ALFATURAS”

2006-04-07 | Trečius metus dirbanti turizmo agentūra ALFATURAS spėjo sukaupti nemažą patirtį organizuojant poilsines - pažintines, verslo, skatinamąsias keliones į daugelį Europos ir pasaulio šalių. Siekdami kuo aukštesnio darbuotojų profesionalumo, nemažai investavome į jų mokymą ir patirtį. Siekėme kuo aukštesnės mūsų svečių aptarnavimo kokybės, autentiško mūsų konsultantų turizmo produkto pristatymo. 2003 metais tapome viena sparčiausiai augančių Lietuvos turizmo verslo kompanijų. Mūsų išskirtinumas - didžiausio Lenkijos kelionių organizatoriaus Eccoholiday atstovavimas Lietuvoje. Vien per 2003 metus daugiau kaip 1000 žmonių pasirinko šio organizatoriaus keliones. Eccoholiday siūlo plačią kelionių programą užsakomaisiais reisais iš Varšuvos į Tenerifę, Rodo salą, Kiprą, Tunisą, Egiptą, Pietų Ispaniją ir kitus kurortus. Platus musų veiklos baras - verslo kelionės. Keliaujantiems verslo reikalais mūsų agentūros darbuotojai visada pasiruošę sudaryti optimalų maršrutą, sutvarkyti vizas, apdrausti, rezervuoti ir parduoti lėktuvų, jūrų keltų, autobusų ar traukinių bilietus, užsakyti viešbutį ar automobilį bet kurioje pasaulio vietoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Adolfo ir Julijos Juodžių sodyba "Tėviškė"

2006-04-07 | Turizmas yra svarbi žmonių gyvenimo dalis. Tai kelionės ir poilsis. Mūsų gimtoje šalyje šiuo metu kaimo turizmas yra populiarus. Kaimo turizmas ar poilsis ir atostogos kaime - tai kelionė į kaimo vietovę, norint pailsėti gamtoje bei užsiimti tai aplinkai būdinga veikla, patirti kaimišką gyvenimo būdą bei kaimiškų pramogų visumą. Vieni pavargę nuo civilizacijos atsigauna gamtos prieglobstyje, kiti sugrįžta prie savo šaknų, prie tradicijų, dar kitiems tai tiesiog gyvenimo būdas. Taigi kaimo turizmas ne tik apgyvendinimo, bet ir buitinių, poilsio, bendravimo paslaugų visuma. Poilsis kaimo sodyboje yra neatsiejamas nuo gamtinės aplinkos ir vietovės kraštovaizdžio bei etninio savitumo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kelionių organizatorius „Septynios mylios“

2006-04-06 | Turizmo agentūra „Septynios mylios“ įsikūrė 2002 metų pradžioje. Šią jauną agentūrą jau pripažino Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA – International Air Transport Association). Nuo 2002 metu lapkričio UAB „Septynios mylios“ yra IATA narė. Visi agentūros darbuotojai yra sertifikuoti ir turi IATA diplomus. Ruošiant individualias keliones (ir dalykines, ir poilsines), mes dirbame per savo partnerius įvairiose šalyse, didžiausias jų – stambus užsakymų centras Londone Gulliver’s Travel Agency. Naudodamiesi šiuo centru, galime pasiūlyti apie 5000 viešbučių įvairiose šalyse, daugeliu atveju žemesnėmis, nei paties viešbučio, pardavimo kainomis. Užsakymu centrui „Septynios mylios“ siunčia užsakymą internetu ir gauna patvirtinimą per 5 min. Jei pageidaujamas viešbutis tuo metu pilnas, tvirtinami kambariai kitame viešbutyje, panašiame savo kaina ir vieta. Jei mūsų partneris, Gulliver’s Travel Agency, negali pasiūlyti pageidaujamam laikui tinkamo viešbučio, naudojamasi KRS sistemos siūlomais viešbučiais. Klientų patogumui siūlome Global Hotel Programme, Operation Europe ir “Hotel Reservation System” paslaugas. Mūsų partneriai – žinomos ir ne vienerius metus dirbančios patikimos firmos: Allied Tours (JAV), Fantasy Travel (Graikija), Mosaic Travel (Kipras), Becker Travel (Vokietija), Estravel (Estija), TYGG Tours (Ispanija), Voyage Services Plus (Prancūzija) ir kt.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Turizmo agentūra "Grūda"

2006-04-06 | Turizmo agentūra "Grūda" dirbanti jau antrąjį dešimtmetį ir turinti didelę kelionių autobusu organizavimo patirtį, norėtų pasiūlyti Jums poilsinių ir pažintinių šio sezono maršrutų. Profesionalūs gidai, patyrę, paslaugūs ir kultūringi vairuotojai - saugios ir malonios kelionės garantas. Turizmo agentūra "Grūda" teikia šias paslaugas: organizuoja ekskursijas po Lietuvą ir Baltijos šalis, pažintines ir poilsines keliones autobusu į Europos šalis, verslo keliones bei keliones į muges ir parodas, rengia keliones pagal grupės pageidavimą, nuomoja turistinius autobusus. "Grūda" siūlo jaunimui stovyklas Lietuvoje ir užsienyje, aktyvų vasaros poilsį kalnuose, poilsį geriausiuose Europos kurortuose. Priimame ir aptarnaujame individualiai keliaujančius turistus. Rezervuojame viešbučius, užsakome keltus, gidus, draudžiame. Užsakome ir parduodame aviabilietus grupių ir pavienių asmenų kelionėms į visas pasaulio šalis. Mūsų agentūra gali pasiūlyti Jums keliones lėktuvu užsakomaisiais reisais iš Vilniaus į Egiptą, Kretą, Maljorką, Ispaniją, Antaliją, Marmarį, Kroatiją, Bulgariją, Italiją. Taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Turizmo agentūra "Litamicus"

2006-04-05 | Turizmo UAB “LITAMICUS” dirba kelionių organizavimo sferoje nuo 1990 metų. Per 14 savo veiklos metų įgijome daug patirties ir klientų bei partnerių pasitikėjimą. Mes vadovaujamės keletu pagrindinių taisyklių, sąlygojančių gerą turistų aptarnavimą. Mūsų tikslas – greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Jeigu ruošiatės į kelionę su savo draugais ar kolektyvu ir Jūsų netenkina nei viena mūsų siūlomų kelionių programa - sudarysime kelionės programą pagal Jūsų norus ir pageidavimus. Jei norite keliauti nuosavu automobiliu, pagal Jūsų pageidavimus paruošime kelionės programą, užsakysime norimo lygio apgyvendinimą, apdrausime ir pakonsultuosime.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Turizmo agentūra “Guliverio kelionės”

2006-04-05 | Turizmo agentūra “Guliverio kelionės” įkurta 1997 metais. Nuo pat savo veiklos pradžios vadovaujamės keletu pagrindinių taisyklių, sąlygojančių gerą turistų aptarnavimą. Mūsų tikslas – greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Todėl organizuojame keliones taip, kad vykstantieji galetų maksimaliai realizuoti savo norus. Patraukli kelionės programa, jaukūs viešbučiai, komfortabilus autobusas ir paslaugūs vairuotojai, geras ir dėmesingas kelionės vadovas padarys Jūsų kelionę nepamirštamą. Jeigu ruošiatės į kelionę su savo draugais ar kolektyvu ir Jūsų netenkina nei viena mūsų sūlomų kelionių programa - sudarysime kelionės programą pagal Jūsų norus ir pageidavimus. Jei norite keliauti nuosavu automobiliu, pagal Jūsų pageidavimus paruošime kelionės programą, užsakysime norimo lygio apgyvendinimą, apdrausime ir pakonsultuosime.Jeigu Jūs keliaujate lėktuvu, mes Jums padėsime išsirinkti optimaliausią kelionės variantą.Tad keliaukite su mumis ir Jūs patirsite ne prastesnių kaip kapitono Guliverio įspūdžių!

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Turizmo agentūra “Keliautojų klubas”

2006-04-05 | Kelionių agentūra “Keliautojų klubas” - nuo 1994 metų sėkmingai organizuoja poilsines, pažintines ir verslo keliones po visą pasaulį. Mūsų moto - “išskirtinis dėmesys klientui” – įpareigoja mus operatyviai, profesionaliai ir kūrybingai įgyvendinti pačius netikėčiausius keliautojo norus ar pageidavimus. Jaunas, energingas, sparčiai tobulėjantis kolektyvas padarys viską, kad Jūsų atostogos būtų sklandžios ir patogios. Bendradarbiaudami su didžiausiais kelionių organizatoriais galime pasiūlyti įdomių ir įvairių kelionių, garantuoti aukštą paslaugų kokybę, geras kainas, patrauklią nuolaidų sistemą. Jei norėsite keliaudami pažinti kitus kraštus ar tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti, visada galite kreiptis į „Keliautojų klubą". Mūsų siūlomos pažintinės kelionės po Austriją, Italiją, Šveicariją, Vokietiją, Graikiją, Ispaniją, Čekiją, Vengriją ir kitus kraštus Jums atvers duris į kultūros, meno, muzikos ir architektūros lobyną, kurį žmonija kaupė tūkstantmečiais. Jei ieškote aktyvaus kalnų poilsio - Alpės, Dolomitinės Alpės, Tatrai ir t.t. svetingai pasitiks Jus savo snieguotomis viršukalnėmis. 0 jei norite paprasčiausiai pamiršti visus darbus ir rūpesčius, galėsime Jums pasiūlyti poilsinę kelionę prie ežero, jūros ar vandenyno kranto. Saulė, vanduo ... ir jokių rūpesčių, nes juos atiduosite mums! Ras iš ko pasirinkti ir egzotikos mėgėjai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kelionių organizatorius „Kelionių centras“

2006-04-04 | Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ įkurtas 2004 m. Dirba turizmo rinkoje pagal licenziją No. 004740 išduotą Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio Ministerijos. Ši jauna agentūra jau Lietuvos turizmo asociacijos narys. Agentūroje dirba profesionalūs turizmo darbuotojai. Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ organizuoja: ekskursijas po gražiausias ir įdomiausias Lietuvos, Latvijos vietoves, keliones po Europos Sąjungą ir kaimynines šalis,
keliones kolektyvams pageidaujamais maršrutais, specializuotas ekskursijas – seminarus pedagogams, savaitgalių pramogines išvykas į teatrus, vandens, nuotykių parkus, po įdomias Lietuvos ir Latvijos vietoves, nacionalinius parkus, pilis, dvarus, kulinarinio paveldo vietas kur ragausite ir pramogausite... „Kelionių centras“ siūlo turizmo paslaugas grupėms ir individualiai keliaujantiems turistams. Ką išlošia individualiai keliaujantis turistas, užsisakęs paslaugą (-as) pas mus??? - PASIRINKIMĄ!!! „Kelionių centras“ dirba su visais stambiausiais Lietuvos ir tarptautiniais turizmo paslaugų teikėjais. Pas mus Jūs galite pasirinkti ne tik kainos ir kokybės derinį, bet ir kelionių organizatorių. Tai geriausias variantas esant tokiai didžiuliai kelionių pasiūlai ... „Kelionių centro“ darbuotojai patars, padės atrasti tai, ko Jums labiausiai reikia, ko Jūs ieškojote...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

UAB „Europos kelionių agentūra“

2006-04-04 | UAB „EUROPOS KELIONIŲ AGENTŪRA“ yra vieninteliai AFRICA line ADVENTURE CLUB atstovai Pabaltijo ir Rytų Šalims. Naudojasi AFRICA line ADVENTURE CLUB SERTIFIKATU ir prekiniu ženklu turistinių paslaugų pardavimui. AFRICA line ADVENTURE CLUB – nekonvencialaus turizmo pradininkai, siekiantys parodyti nuostabią gamtą ir kultūrų įvairovę už oficialių turistinių maršrutų ir turistinių enklavų, aktyviai remia Pasaulinio Paveldo apsaugą. Visos programos paruoštos AFRICA line ADVENTURE CLUB žingeidžių grupių vadovų, kurie daugelį mėnesių praleido tuose kraštuose, tapdami tikrais ekspertais. Unikalūs pasiūlymai yra kelionės pagal užsakymą. Bičiulių būryje galite pasirinkti kryptį ir suplanuoti kelionės trasą, o mes pasitarnausime savo patarimais, žiniomis ir patirtimi atidirbant detales. Keliaudamas su AFRICA line ADVENTURE CLUB gali tapti archeologu Egipte, senovės civilizacijų, pasislėpusių tropikų džiunglėse atradėju, nuotraukos apdovanotos Foto Word Press autoriumi, Kilimandžaro užkariautoju, bei visada išgyventi fantastiškus nuotykius ir saugiai sugrįžti į namus, ką gali patvirtinti gausus mūsų pastovių klientų Adventure klub dalyvių būrys.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!