LT   EN   RU  
2020 m. vasario 26 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Turizmas
Laisvalaikio centras ir verslo klubas "AKMENINĖ REZIDENCIJA"

2006-04-04 | Laisvalaikio centras ir verslo klubas "AKMENINĖ REZIDENCIJA" įsikūrė vaizdingame slėnyje tarp trijų ežerų - Galvės, Akmenos ir Ešerinio, - draustinyje, Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje. "AKMENINĖ REZIDENCIJA" 25 km nutolusi nuo Vilniaus centro ir 30 km - nuo oro uosto. Pravažiavę Trakus (senąją Lietuvos sostinę), Jūs pamatysite šiaudinius namų stogus, esančius vieno iš švariausių Lietuvos ežerų pakrantėje. "AKMENINĖ REZIDENCIJA" yra lietuvių tautinio stiliaus. Tai jauki vieta, norintiems praleisti laiką gamtoje, neatsisakant aukščiausio lygio šiuolaikinių patogumų. Mūsų komplekso svečių laukia ne tik viešbutis ir vilos, bet ir restoranas (azijietiškos ir europietiškos virtuvės), prabangus vyno rūsys, ant ežero kranto stovinti rusiška pirtis su baseinu, vandens masažo vonia jacuzzi ir kt. Jūs ne tik galėsite pasigėrėti vaizdu į garsiąją Trakų pilį, kuris atsiveria iš mūsų teritorijoje esančios champagne terasos, bet ir praleisti joje romantišką vakarą, besigėrint saulėlydžiu. Mėgstate aktyvų poilsį? Ieškote pramogų? Čia nebus kada nuobodžiauti!!! Galėsite plaukioti, irstytis valtimi, žvejoti, slidinėti ir čiuožinėti pačiūžomis žiemą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Turizmo agentūra "Liturimex"

2006-04-03 | Liturimex yra viena pirmųjų privačių turizmo agentūrų šalyje, įsikūrusių 1991 m. Per šį laikotarpį įmonė sėkmingai išaugo į 87 darbuotojų kompaniją su keliomis veiklos kryptimis bei filialais. Liturimex teikiamos paslaugos apima ne tik keliones ir bilietus, bet ir užsienio svečių priėmimą Baltijos šalyse. 2002-ais ir 2003-ais metais Lietuvos Valstybinis turizmo departamentas Liturimex pripažino Lietuvos atvykstamojo turizmo lydere. Vilniuje taip pat veikia konferencijų ir renginių padalinys, o Druskininkuose Liturimex įmonių grupei priklausantis viešbutis “Regina” yra vienas jaukiausių kurorte. Nuo 1997 m. esame oficialus Austrijos avialinijų kelionių partneris Lietuvoje. Liturimex kompetenciją ir profesionalumą vertina didelės užsienio kompanijos bei tarptautinės asociacijos, kurių nariais mes esame. Kviečiame ir Jus savo kelionių rūpesčius patikėti mums.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Turizmo agentūra “SAITAS”

2006-04-03 | Turizmo agentūra “SAITAS”, įkurta 1992 metais, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo atstovauti Lietuvos ir užsienio aviakompanijoms, bei siūlyti profesionaliai organizuotas keliones. 1997 metų agentūrai suteiktas Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) statusas, kuris suteikia garantiją, kad “SAITO” siūlomų produktų bei paslaugų kokybė ir darbuotojų kvalifikacija atitinka tarptautinius reikalavimus. 2002 metais “Saitas” tapo oficialia Lietuvos Tautinio Olimpinio komiteto kelionių organizatore. 2002 metų lapkričio mėnesį agentūrai buvo patikėtas bilietų platinimas į XXVIII Atėnų vasaros Olimpines žaidynes ir suteiktas oficialaus agento statusas. Turizmo agentūros “SAITAS” biurai yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Paslaugas teikiančių vadybininkų profesionalumas yra įvertintas tarptautinės turizmo asociacijos diplomais. Darbuotojų patirtis užtikrina profesionalų Jūsų verslo bei poilsinių kelionių organizavimą. Daugelis stambių įmonių, valstybinių institucijų, bei privačių asmenų nuolat naudojasi mūsų agentūros paslaugomis. Didelį dėmesį “SAITAS” skiria produktų, paslaugų bei klientų aptarnavimo kokybei. Užsakymus atliekame greitai ir kvalifikuotai, parenkame patogiausią maršrutą ir optimalią kainą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kaimo turizmo sodyba „Trakai“

2006-04-03 | Kaimo turizmo sodyba „Trakai“ įsikūrusi Trakų rajone, Jovariškių kaime. Rajono teritorijoje yra įsteigtas Trakų istorinis nacionalinis parkas, kuris yra vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tai kraštas, kuriame yra apie 200 ežerų. Šalia Akmenos ežero – vieno švariausių ežerų Lietuvoje ir įsikūrė sodyba „Trakai“. Atstumas nuo sodybos iki Trakų tik 2 kilometrai asfaltuotu keliu, iki Lietuvos sostinės – 30 km. Patogus susisiekimas su svarbiausiais Lietuvos keliais leidžia svečiams aplankyti ne tik Trakų rajono, bet ir viso mūsų krašto įžymias istorines-nacionalines vietoves.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Į Lietuvą atvykstantiems turistams bus paprasčiau gauti vizą

2006-04-03 | Nuo balandžio 3 dienos Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir Vidaus reikalų ministerija bendru įsakymu supaprastina vizų išdavimo tvarką užsienio turistams, organizuotai vykstantiems į Lietuvos Respubliką. Naujoji tvarka yra parengta, remiantis Šengeno teisynu (acquis) ir geriausia Vakarų Europos šalių praktika. Šia tvarka nustatoma, kad turistų dokumentus vizai gauti Lietuvos Respublikos atstovybei galės pateikti kelionių organizatorius ar kelionių agentūra, akredituota toje atstovybėje. Turistas, pageidaujantis gauti vizą per kelionių agentūrą, su ja sudarys tik turizmo paslaugų teikimo sutartį. Iš turisto nebus reikalaujama Migracijos departamento patvirtinto kvietimo, Valstybės turizmo departamento nustatytos formos kelialapio ar kitokių papildomų dokumentų, įrodančių kelionės tikslą. Be to, kadangi didelė dalis užsieniečių į Lietuvą vyksta individualiai, Užsienio reikalų ministerija sudarys geresnes sąlygas gauti vizas asmenims, kurie kelionių agentūrų paslaugomis nesinaudoja ir dokumentus atstovybėms pateikia asmeniškai. Toli nuo Lietuvos atstovybių užsienyje gyvenantiems užsieniečiams, kurie prašo išduoti trumpalaikes ar tranzitines vizas, jų išdavimas, esant galimybei, sutrumpės iki dviejų darbo dienų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ŠVITĖ, Vėbrienės turizmo agentūra

2006-04-02 | ŠVITĖ yra senovinio žodžio "aušra" sinonimas. Mes tikimės, kad kelionėje šis žodis Jus nuteiks optimistiškai. Turizmo agentūra ŠVITĖ yra IATA – tarptautinės oro transporto asociacijos narė, Lietuvos turizmo asociacijos narė, Vilniaus Prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė. ŠVITĖ keturiolika metų rengia dalykines, pažintines ir poilsio keliones įvairiausiais maršrutais. Jums bus patogios ir naudingos mūsų paslaugos. Galime paįvairinti keliones, pakviesdami TV laidų vedėjus, paskraidinti oro balionu, pasiūlyti apsilankyti kultūriniuose renginiuose. Iš anksto planuokite savo laisvalaikį, atostogas, verslo susitikimus kartu su turizmo agentūra ŠVITĖ.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

„Kintai“

2006-04-02 | UAB "KINTAI" įkurta 1992 m. gegužės mėn. Bendrovei priklauso 600 ha. gamybinių plotų. Čia veisiamos, auginimos žuvys: karpiai, lydekos, šamai, karosai, baltieji amūrai, margieji plačiakakčiai. Kiekvieną pavasarį parduodama įžuvinimo medžiaga (mailius). Patyrę darbuotojai suteiks Jums visapusišką informaciją apie žuvų užsiveisimą, auginimą, priežiūrą. Pagal pageidavimą mailių atvežame spec. transportu. Firma užsiima didmenine gyvos žuvies prekyba, sudaro sutartis pastoviam bendradarbiavimui. Čia per metus užaugina apie 300 tonų žuvies. UAB „Kintai“ ežeruose galima ir patiems pažvejoti - karpius, lydekas, karosus, upėtakius, šamus, karšius, kuojas. Medžioklės plotus sudaro apie 1000 ha. teritorija. Medžiojama smulkioji fauna – lapės, zuikiai, bebrai, ondatros. Laikotarpis pagal LR medžioklės taisykles. Bendrovėje dirba 40 darbuotojų ir specialistų. Firmos degalinėje ištisą parą veikia žūklės ir mišrių prekių parduotuvė, kurioje galima įsigyti ne tik degalų, bet ir žūklės įrankių, masalo, gauti išsamią informaciją apie bendrovėje siūlomas paslaugas ir jų kainas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Romano Aniulio sodyba "KIRKŠNOVĖ"

2006-04-01 | Pasiilgę ramybės, tyro pušyno oro atgaivos sielai, įdomių pramogų, norintys saugiai ir netrukdomai pailsėti ištisus metus, švęsti šventes organizuoti konferencijas ar seminarus atvykite į Romano Aniulio sodybą. Ji yra įsikūrusi Dubysos regioniniame parke, labai gražioje aplinkoje, miške, prie Dubysos intako Kirkšnovės. Jūsų malonumui įvairios turistinės bei sportinės pramogos, vakarai prie laužo, galėsite irstytis valtimi, žvejoti, važinėti dviračiais, jodinėti žirgais ir kt. Išsiilgusiems gamtos ir ramybės - pilnas miškas grybaų, uogų, riešutų, o Kirkšnovėje žuvies. Svečių namuose - erdvūs, gražiai įrengti gyvenamieji kambariai su tualetais ir dušais, konferencijų salė (iki 50 žmonių), pobūvių salė su židiniu (iki 85 žmonių).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Biržai siekia populiarinti siauruką

2006-02-18 | Siekdama populiarinti kultūros paveldą bei pristatyti visuomenei autentiškąsias bei vertingąsias kultūros savybes, Biržų rajono savivaldybė pradėjo Siaurojo geležinkelio komplekso Biržų miesto stoties pritaikymą turizmo reikmėms. Biržus jau pasiekė dengtas vagonas-sandėlis, šilumvežis TU-2 ir platforma. Šiuos eksponatus Biržų rajono savivaldybei pagal panaudos sutartį 5 metams neatlygintinai valdyti ir naudoti perdavė Panevėžio apskrities viršininko administracija. Manoma, jog ateityje ekspoziciją galėtų papildyti krovininis, keleivinis, gyvulinis, vagonai, vagonas restoranas ir drezina. Tuo pačiu Savivaldybė sutiko neatlygintinai perimti AB ,, Lietuvos geležinkeliai" priklausančią Siaurojo geležinkelio komplekso dalį Biržų mieste. Neabejojama, kad istoriškai ir kompleksiškai su Siaurojo geležinkelio kompleksu susiję eksponatai praturtins šį įdomų paveldo objektą ir jis taps dar vienu turistų bei miesto svečių traukos centru.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Danija

2005-12-19 | Danija yra pati mažiausia iš Skandinavijos šalių. Jos teritoriją sudaro Jutos pusiasalis ir apie 406 salų, iš kurių gyvenama tik 86-iose. Danijai priklausę Farerų salos, esančios šiaurinėje atlanto vandenyno dalyje, 1948 m. įgijo Danijos Karalystės autonomijos statusą. Jų teritorija 46 kartus mažesnė už Lietuvą. Iš 18-os salų septyniolikoje gyvena žmonės, dažniausiai besiverčiantys žvejyba ir avių auginimu, o vienoje ūkininkauja tik vyras su žmona. Danijai priklauso didžiausia pasaulyje sala - Grenlandija, 8 kartus didesnė už pačią Daniją, tačiau joje gyvena tik 56 tūkst. žmonių. Danijos klimatas labai panašus į Lietuvos. Vasara čia būna birželio-rugpjūčio mėnesiais, o žiema - gruodžio-kovo mėnesiais. Šalčiausias metų mėnuo - vasaris. Danijoje galioja konstitucinė monarchija, seniausia Europoje, gyvuojanti nuo X amžiaus vidurio. Dabartinė šalies valdovė - karalienė Margaret II. Danijos sostinė Kopenhaga minima nuo 1167 metų. Jos gyventojų skaičius siekia 1,7 mln., miestas įsikūręs vienoje iš didžiausių šalies salų - Zelandijoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!