LT   EN   RU  
2021 m. spalio 25 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vaiduokliai
Ieškant psi. Parapsichologijos istorijos apžvalga

2005-01-02 | Parapsichologijos sąvoka teisiškai niekaip neapsaugota. Kiekvienas gali apsiskelbti šios šakos atstovu ir paleisti į pasaulį avantiūristiškiausius teiginius. Todėl nestebina, kad Lietuvos parapsichologų tribūnoje, žurnale „Žmogus“, rašoma apie visokiausius nepaaiškinamus, ezoterinius ir paslaptingus dalykus, – visus okultinius ir ezoterinius reiškinius tapo madinga vadinti „parapsichologija“. Deja, „Žmoguje“ ir kitose „New Age“ pakraipos publikacijose veltui ieškosime „tikrosios parapsichologijos“ – straipsnių, bent jau šiek tiek moksliškai ir kritiškai nagrinėjančių paranormalius reiškinius. Lietuvos parapsichologai tikrai nesivaiko moksliškumo, nors „Žmogus“ išdidžiai skelbiasi esąs „tikras“ parapsichologijos žurnalas. Į moksliškumą pretenduoja ir Parapsichologijos „akademijos“ pavadinimas, tačiau ten dėstomos vien okultinės teorijos, o šviečiamosios veiklos – nė ženklo. Taigi parapsichogija parapsichologijai nelygu. O kas šioje srityje laikoma rimtu mokslu? Kokių pažiūrų laikėsi ir laikosi įvairūs mokslininkai? Ar šiandien turime visapusiškai pagrįstų psi įrodymų? Trumpa pastarojo šimtmečio parapsichologijos tyrinėjimų apžvalga ir bandys bent iš dalies atsakyti į šiuos klausimus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Kaip nufotografuoti vaiduoklius

2005-01-01 | Eidami fotografuoti vaiduoklių turite žinoti, kad galite išfotografavę visą juostelę nenufotografuoti nieko, nors ten ir būtų vaiduoklių, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos patarimus jei norite gerų rezultatų.

1.Tinka visų rūšių tiek skaitmeniniai, tiek paprasti fotoaparatai.

2.Jei norite gerų rezultatų jums reikia naudoti 400 jautrumo juostelę, ir būtinai naudokite blykstę.

3.Diena nufotografuoti vaiduoklį labai sunku, todėl geriausia juos fotografuoti naktį.

4.Geriausia vieta vaiduoklių fotografavimui, tai seni namai, seni viešbučiai, senos kapinės, seni kino teatrai, ligoninės, istorinės miesto dalys, mokyklos, tragedijos vietos....ir t.t.

5.Kai fotografuojate vaiduoklius reikia, kad į foną įeitu ir koks medis ar antkapis, pastatas, žmogus ar dar kas nors, žodžiu nereikia fotografuoti erdves.Taip apytikriai galime nustatyti objekto dydi ir pagerinama nuotraukos kokybė.

6.Fotografuokite daug! Fotografuokite viską ir bet ką kad tik būtų su geru fonu. Tada didesnė tikimybė nufotografuoti kokią nors anomaliją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Bilduko bijantis moksleivis žmones gydo savo energija

2003-12-22 | Išvaizda niekuo iš bendraamžių neišsiskiriantis septyniolikmetis Laurynas Žilinskas domisi NSO, keistais reiškiniais, dvasiomis, astraliniais kūnais bei energetika. Prieš pusantrų metų Kauno J.Urbšio vidurinės mokyklos vienuoliktokas, išbandęs energetinį gydymą, suprato, jog gali savo galiomis gydyti žmones. Laurynas MF korespondentei sutiko atskleisti savo antrąją, mistiškąją (velniškąją) pusę ir teigė, kad gydymo meno išmokęs iš savo tėvo, kuris taip pat užsiima tokiais dalykais. Vaikinas gydo tiesiog pridėję rankas prie sergančiojo kūno (visai kaip Jėzus Kristus). „Pridėjus rankas prie žmogaus, iš manęs pradeda sklisti šiluma, energija. Tuo metu visas kūnas įsitempia, viskas viduje pradeda cirkuliuoti. Susikaupiu ir priverčiu savo energiją eiti į delnus, o iš jų - į gydomą žmogų. Svarbiausia, kad sergančiojo kūnas įsileistų tą energiją”, - jausmingai pasakojo jaunuolis. Energetinis gydymas, vaikino teigimu, yra sunkus procesas. „Gydymo metu visiškai išsenki ir psichologiškai, ir fiziškai. Sergančiam žmogui padedi, tačiau paties energija atsistato mažiausiai tik po valandos“, - šnekėjo Laurynas. Vaikinas energetiniu gydymu susidomėjo prieš pusantrų metų, kai pats tai pabandė. „Su šokių teatru važiavome į Vilnių. Vienai merginai labai skaudėjo sprandą. Kadangi buvau matęs, kaip tėvas atlieka įvairius gydomuosius masažus, nusprendžiau pats jai padėti – ir man pavyko.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!