LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vaikų darželiai
Privatiems darželiams Jeruzalėje ir Fabijoniškėse jau šešeri metai!

2013-02-02 | 2012 m. rugsėjo 3 dieną Fabijoniškių "Namų darželyje" pradėjo veikti pradinė mokykla "Pažinimo medis! Kuo unikalūs "Namų darželiai"?: Vaikų poreikiams pritaikyta erdvė: namai pilnai rekonstruoti, su atskiru kiemu; įrengime naudotos ekologiškos, natūralios medžiagos, dauguma žaislų gaminti mūsų pačių rankomis. Grupės nedidelės, jaukios, sukurta šviesi, šilta namų aplinka. Daug judame, būname gryname ore, sveikai maitinamės, gyvename ir galvojame; Unikali ugdymo metodika. Laikomės humanistinės pedagogikos principų, esame artimi skandinaviškai intuityviosios pedagogikos linijai, naudojame daug valdorfo metodikos elementų. Laikomės bendrų vertybių ir požiūrio į vaiką, tačiau kiekviena grupė unikali, dirba pagal savo programą, sukurtą tos grupės auklėtojų ir pritaikytą vaikų amžiui ir poreikiams; Mūsų kompetencija. Į komandą subūrėme stipriausius savo srities specialistus. Visos auklėtojos yra profesionalios ikimokyklinio ugdymo specialistės, kvalifikuotos, išsilavinusios, patyrusios. Nuolatos organizuojame vidinius mokymus, kviečiame išorės konsultantus bei giliname savo kompetenciją. „Namų darželyje“ dirba profesionali psichologė, kuri konsultuoja tėvus, pedagogus, organizuoja mūsų vidinius mokymus bei rūpinasi bendru klimatu. Neretai imamės ir sudėtingesnių pedagoginių uždavinių – konsultuojame šeimas, kurios susiduria su gana rimtomis problemomis augindamos vaikus: padedame tiek tėvams, tiek vaikams, turintiems raidos sutrikimų, kur į pagalbą įsijungia ne tik psichologai, bet ir specialieji pedagogai. Dalinamės savo patirtimi, kartu ieškome kūrybiškų sprendimų, emociškai palaikome tėvus bei realiai padedame vaikams. Konsultuojame ir padedame ne tik "Namų darželio" šeimoms - į mus kreipiasi šeimos iš visos Lietuvos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vaikų darželis „Jūrų žvaigždutė“

2013-02-02 | „Jūrų žvaigždutė“ - tai privatus vaikų darželis, įsikūręs nuosavame name su uždaru kiemu, netoli dviračių treko ir Studlendo. Pirmieji Klaipėdoje siūlome itin kokybišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą bei vaikų priežiūrą. Sukūrėme namus primenančią estetišką, erdvią ir saugią aplinką jūsų vaikučiams. Didelę reikšmę teikėme darželio aprūpinimu kokybiškais baldais, saugiausia Europoje sertifikuota lauko įranga, sūpynėmis (gamintojas „Ksil pasaulis“), žaislais ir ugdymo priemonėmis. Atsakingos ir kompetentingos auklėtojos ugdo pagal individualią programą, parengtą vadovaujantis švietimo ir mokslo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų nuostatomis, norminiais teisės aktais, „Gera pradžia" metodikos principais bei kitų įstaigų patirtimi, atsižvelgiant į vaikų raidos ypatumus bei poreikius. Suteikiame galimybę nemokamai lankyti papildomo ugdymo būrelius, kurie puikiai praplečia ir praturtina pagrindinę ugdymo programą bei skatina vaikus visavertiškai tobulėti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vaikų priežiūros centras "Vėžliukas"

2013-02-02 | Vaikų priežiūros centras "Vėžliukas" yra ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo įstaiga įsikūrusi 2009 metų vasarą vienoje gražiausių ir patogiausių Vilniaus vietų - Žvėryne. Vaikų priežiūros centras įsikūręs nuosavame naujos statybos dviejų aukštų name su uždaru kiemu, todėl vaikučiams galime užtikrinti kuo puikiausias sąlygas žaisti, mokytis, bendrauti, kuo dažniau keliauti pasivaikščioti. Vasaros metu, kiemelyje, vaikučiai gali žaisti baseinėlyje. "Vėžliukas" - tai jaukus vaikų priežiūros centras, kuriame vaikai prižiūrimi, kūrybiškai lavinami bei ugdomi. Mūsų auklėtojų tikslas sukurti ypatingą atmosferą, kad vaikai jaustųsi kaip namuose, tačiau ir socializuotųsi su aplinka, bendrautų su kitais vaikais, išmoktų pasakoti ir klausytis, dalintis bei įgyti pasitikėjimo. Auklėtojos ugdo ir lavina vaikus pagal individualią programą, kuri yra kūrybinės krypties. Priežiūros centre yra sustiprinta muzikinė veikla. Du kartus per savaitę ateina profesionali muzikos mokytoja, kuri moko vaikus dainavimo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!