LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vyrų tipai
Apie moteris, vyrus ir skirtingus jų tipus

2013-01-28 | Šiandieninėje visuomenėje mūsų dėmesį dažnai atkreipia blankūs „princo ir pelenės“ pasakos prisiminimai. Juos skatina bei ugdo, vis dažniau televizijoje bei žiniasklaidoje pasirodę luomo antonimai. „gražuolė jauna pelenė ir senas turtingas princas ant odinės Porsche sėdynės...“. Vis dažniau išgirstame replikas bei spėliones, klausimus – kodėl? Populiariausias spėjimas tikriausiai yra tas, kad viskas dėl pinigų. Bet šiame straipsnyje norėčiau paneigti šią populiarią statistiką, pasikliaudama mums visiems labai gerai žinomais pavyzdžiais ir faktais. Esu sutikusi ne viena pora už save vyresnių vaikinų, vyrų... ir visgi galiu teigti, kad amžius – ne rodiklis. Viskas priklauso ne nuo skaičių, o nuo intelekto. Poroje yra svarbu tarpusavio supratimas, požiūris ir faktas tas, kad porų, su dideliu amžiaus skirtumu yra labai daug, tačiau pabrėžiamos yra būtent tos poros, iš kurių vieno pajamos yra didesnės. Ir nors pinigai yra pagrindinis pragyvenimo šaltinis – tai vistiek silpniau už meilę. Nė viena jauna, normali moteris neaukotų jaunystės, nes jaustųsi nepatogiai, o ir tam tikri rodikliai, kuriuos mes matome, tarkim televizijoje, byloja mums apie žmogaus moralinį ir netgi dvasinį intelektą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Koks turėtų būti vyras, kad užkariautų bet kurią moterį?

2009-12-18 | Mielieji vyrai, šis straipsnis skirtas TIK JUMS. Moterys, negaiškit laiko, skaitydamos, nes nerasite nieko, ko ieškote. Pripažinkite, visi ar bent jau daugelis iki šiol parašytų straipsnių, knygų ar įvairių kitų traktatų buvo skirti tik MOTERIMS. Jos visada norėdavo žinoti, kaip JĮ užkariauti, kokių kerų imtis, kad pavergtų JO širdį ar tiesiog kaip elgtis, kad JIS nepasuktų į šoną. Gana! Juk ir vyrams iš kažkur reikia sužinoti, ko iš tiesų nori moterys! Ne paslaptis, kad žurnalus vyrams neretai ir rašo vyrai, kurie didesnį dėmesį kreipia nuotraukoms su pripūstomis krūtinėmis arba apvaliais užpakaliukais, o ne norų aiškinimuisi. Be to ir patys vyrukai mieliau žiūri į naiviai besišypsančias blondines, negu į juodu ant balto rašomas eilutes apie santykius. Tad, vyručiai, paskaitykit ir nepamirškit įsikalti į galvą – DOMĖKITĖS MOTERIMIS IR JŲ PSICHOLOGIJA, NES TIK TAIP JAS GERIAU PAŽINSITE! Nesitikėkite, kad parašysiu, kokią spalvą, kvepalus ar drabužių firmą mėgsta jūsų išrinktoji. Aš ne pranašė. Tačiau galiu garantuoti, kad beveik visos moterys turi pomėgį blizgantiems daikčiukams, tačiau, jos priešingai nei šarkos turi „puikią uoslę“ nustatyti klastotes, tad tik pigiais blizgučiais jų nesuviliosite. Geri kvepalai dažniausiai toks pat subtilus dalykas kaip ir prabangūs apatiniai. Jei nežinote kokius nupirkti, nesuklysite paėmęs pačius brangiausius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

7 vyrų tipai, kuriems moterys negali atsispirti

2009-09-15 | Ar norite žinoti, kodėl kai kuriems vyrams visada šypsosi laimė su moterimis? Taip yra todėl, kad moteris traukia tam tikrų tipų asmeninės vyrų savybės, kurios dar yra vadinamos „septyniais puikiausiais vyrų tipais". 1. Romantikas. Jis tiki klasikiniu romanu, neša gėles, pastebi smulkias detales, uždega žvakes ant pietų stalo. Jis dažnai diskutuoja su moterimi apie tai, ką jis apie ją galvoja. Kalbant jis tyrinėja moters akis ir sako jai, ką jaučia. Kuo jis yra patrauklus? Moterys siekia dėmesio, ir jis, aišku, jį parodo. Didžiulis pliusas bendraujant su juo yra tas, kad moteris jaučiasi laisvai ir gali nevaržomai reikšti savo jausmus. 2. Pasitikintis savimi. Jis pasitiki savimi ir savo sugebėjimais. Jis spinduliuoja valdžios aura ir lyderyste įvairiose situacijose. Nesuklyskite – jis jokiu būdu nėra arogantiškas. Jis nėra pavydus ir nejaučia grėsmės, jeigu jo mylimoji dirba vyriškame kolektyve. Kuo jis yra patrauklus? Moteris pritraukia jo pasitikėjimas savimi. Jei vyras mano, kad yra geras, tai moteris turbūt manys taip pat. Jis neprašo moters patarimų – jis tiesiog viską žino, ir dėl to yra patrauklus. 3. Menininkas. Jis yra spontaniškas ir gyvena šia minute. Moteriai palieka įspūdį savo kūrybiškumu – pavyzdžiui parašydamas jai poemą ar nutapydamas paveikslą. Kuo jis yra patrauklus? Kiekviena moteris nori jaustis unikali ir ypatinga. Menininkas be didelio vargo gali jai visa tai suteikti. Kūrybiški vyrai visuomet įkvepia moteris.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

4 vyrų tipai, kurių reikia kiekvienai vienišai moteriai

2009-09-14 | Kai moteris yra išsiskyrusi arba tiesiog mėgaujasi vienatve, ji gali leisti sau tai, kas buvo „draudžiama" tada, kai ji buvo įsipareigojusi vyrui – slapti pokalbiai, flirtas, šypsenos, viliojančios žinutės, linksmybės su vyrais. Tai tarsi paimti maišelį saldainių iš tamsiausio spintelės kampo, nes Jūs nusprendėte, jog dieta be saldumynų yra absoliuti nesąmonė. Laisvės oro gurkšnis yra kupinas testosterono, kuris daro Jus patrauklia ir geidžiama bei duoda taip išsvajotą pasitikėjimą savimi, kurio netekote sugriuvus santykiams. Taigi, susipažinkime su keturiais vienišai moteriai taip reikalingais vyrų tipais. Draugas, kuriam jaučia seksualinį potraukį. Žinote, kad jis turi penį, pagalvojate apie tai, tačiau nesiimate jokių veiksmų. Ir gerai. Jums to nereikia. Tam yra svarbi priežastis dėl ko judu nesugriūsite į lovą, nes iš ten nebus kelio atgal ir kuo labiau atidėliosite, tuo geriau suprasite, kad ši mintis yra niekam tikusi. Patarimas: venkite kartu nusigerti. Tačiau tai nereiškia, kad jo draugijoje negalite pasiskųsti vyrų gimine, pasipasakoti kokius iš buvusiojo esate gavusi komplimentus, ką veikdavote kartu ir privesti jį pavydėti. Tai lyg pigus mėsainis iš pakelės užeigos. Nekenkia sveikatai, jei valgomas retai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!