LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vyriški kvepalai
Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (10 dalis) Dior

2010-06-12 | Eau Sauvage Extreme – nauja Dior kvapo Eau Sauvage interpretacija, užburianti tobulu levandų ir kedro kvapų deriniu. Eau Sauvage Extreme – tai kvapas įkvėptas laikui nepavaldžios klasikos, tik aistringesnis ir jausmingesnis. CHRISTIAN DIOR gimė 1905 metų sausio 21 dieną La Manšo provincijos Granville miestelyje. Jis buvo antrasis vaikas šeimoje. 1928 metais CHRISTIAN DIOR ir dailininkas bei aktorius Žakas Bonžanas atidarė privačią Dailės galeriją, kur pardavinėjo senųjų meno meistrų ir dar niekam nežinomų dailininkų paveikslus. Galerija išgarsėjo ir tapo populiari. 1947 m. vasario 12 d. įžymus madų dizaineris CHRISTIAN DIOR pakerėjo pasaulį ryškia ir originalia drabužių kolekcija „New Look“. Po karo CHRISTIAN DIOR įkūrė nuosavą parfumerijos kompaniją, taip atsirado pirmieji kvepalai „MISS DIOR”. DIOR - tai vienas inovatyviausių aukštosios mados bei kosmetikos ženklų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (9 dalis) Diesel

2010-06-12 | Gyvenimas nuostabus. Ženk juo drąsiai ir įveiksi visas kliūtis. Kvapas Fuel For Life – energijos eliksyras vyrams. Fuel For Life griauna kliūtis ir žadina dar didesnį gyvenimo geismą. Skirtas užsibrėžto tikslo siekiantiems vyrams, kurie nuolat ieško kažko išskirtinio ir ypatingo. 2001 m. mados namų DIESEL pristatytais vyriškais kvepalais Green vyrai mėgsta kvėpintis dėl jų gaivaus, energijos teikiančio kvapo. Green išsiskiria dar ir tuo, jog juose yra neįprastų sudedamųjų dalių: kanadinių kėnių, imbierų ir ciklamenų. Visame pasaulyje žinomam prekės ženklui „DIESEL“ šiais metais sukanka 30 metų. Ta proga kompanija sukūrė Fuel For Life kvepalus. Mes parduodame ne prekę, mes parduodame gyvenimo stilių, – sako Renco Rocco „DIESEL “ savininkas. – Mano manymu, mes sukūrėme visuomeninį judėjimą... „DIESEL“ ideologija sujungia visus gyvenimo aspektus – gyvenimo būdą, aprangos stilių, realybės suvokimą.“ Fuel For Life tai adrenalino šaltinis ir grynas juslingumo koncentratas. Kvepalai aistringai asmenybei, gyvenančiai geidulingai pilnavertį, jausmingai intensyvų gyvenimą. Vartoti atsargiai!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (8 dalis) Davidoff

2010-06-12 | Kvepalų Adventure reklaminiu veidu kompanija Davidoff pasirinko garsų škotų aktorių Ewan McGregor, vaidinusį tokiuose kino filmuose, kaip „Traukinių žymėjimas" („Trainspotting"), „Mulen Ružas" („Moulin Rouge") ir epinėje „Žvaigždžių karų" („Starwars") serijoje. „Aš dievinu motociklus, o kelionės su motociklu man didžiausias nuotykis. Kvapas Adventure sukurtas vyrams, ieškantiems nuotykių ir aš džiaugiuosi, kad esu priskiriamas jiems. Šis puikus kvapas tiesiog atspindi mane", - teigia aktorius Ewan McGregor. Adventure aromatas žavi gaiviu prieskonių ir medienos kvapų deriniu. Kvepalai Davidoff Silver Shadow skirti vyrams, kurie ima iš gyvenimo viską. Vyrams, kuriems jų patirtis ir branda teikia nepaprasto žavesio. Svaiginantis nepamirštamas ir paslaptingas šių kvepalų aromatas yra tarsi jų parašas – žavus jų asmenybės atspindys.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (7 dalis) David Beckham

2010-06-12 | Charizmatiškas, pasitikintis savimi ir ryžtingas Deividas visame pasaulyje laikomas pačiu žaviausiu sportininku. Gaivus rytietiškas kvapas Signature įkūnija jo svajones, siekius bei vyriškumą ir spinduliuoja eleganciją. Iš pradžių pasklinda šiuolaikiškas energijos teikiantis bei gaivinantis mandarinų, saulės šilumą skleidžiantis arbūzų ir jausmus žadinantis sodrus jūros kvapas. Po to apgaubia gaivus gyvų lantanų - kvapnių žydinčių tropinių augalų - aromatas, sumišęs su nuostabiu kiparisų dvelksmu, kad pabrėžtų ypatingą vyriškumą. Šis nuostabus derinys, kurį papildo pikantiškas kadagių uogų kvapas, suteikia unikalaus gundančio žavesio, kuriam neįmanoma atsispirti. Galiausiai pakvimpa samanomis, geismą žadinančia baltąja ambra ir pačiuliais - kvapas tampa ypač sodrus ir rafinuotas. Šios specialiai atrinktos ir suderintos sudedamosios dalys daro jį išskirtinį. David Beckham Instinct Special Edition - tai specialios serijos David Beckham kvapas Instinct. Pirmasis kvapas, kurį pristatė tarptautinė žvaigždė. Šis vyriškas ir seksualus kvapas skirtas visiems vyrams, kuriems svarbi jų išvaizda. Vyrams skirti Intimately Beckham atskleidžia vyrišką Davido Beckhamo pasitikėjimą savimi, ypatingą talentą ir intymumą. Jis puikiai jaučiasi gaubiamas šlovės, būdamas tarp draugų bei garsenybių, tačiau labiausiai dievina intymų bendravimą su šeima – žmona ir vaikais – savo namuose, kur gali atsipalaiduoti, toli nuo minios ir filmavimo kamerų. Intense Instinct kvapas – tai sėkmingos David Backham vyriškų kvapų linijos, kuri atspindi futbolo legendos vyrišką asmenybę ir jo pasitikėjimą savimi, tęsinys. Intense Instinct kvapas skirtas šiuolaikiškam vyrui, kuriam svarbi jo išvaizda. Vyrams skirtas kvapas Intimately Night spinduliuoja intymumą ir įkūnija kvepalų – priemonės žadinti seksualinį potraukį – fenomeną. Intimately Night – tai geismą žadinantis medienos, rytietiškų ir augalų kvapų derinys. Sukurtas, kad perteiktų bendro gyvenimo rafinuotumą, tarpusavio ryšį, artumą ir primintų mums, koks galingas gali būti kvapas žadinantis geismą. Tik Intimately Night kvapas skirtas vyrams ir Intimately Night kvapas skirtas moterims gali taip Jus suartinti...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (6 dalis) Cerruti

2010-06-12 | Stilingi vyriški kvepalai Cerruti 1881 žavi gaiviu ir ypač prašmatniu kvapu, kuris teikia energijos, pabrėžia vyriškumą ir žadina geismingumą. Prekinio ženklo Cerruti istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 120 metų, kai 1881 m. trys broliai atidarė tekstilės fabrikėlį Italijoje. Tačiau tikrasis kompanijos Cerruti klestėjimas prasidėjo tuomet, kai jos valdymas buvo perduotas Nino Cerruti, kuris pasižymėjo išskirtiniu intelektu ir gebėjimu valdyti savo vizijas, kurti idėjas, atnešančias komercinę sėkmę. Dar būdamas 20 metų ir studijuodamas filosofijos specialybę, po tėvo mirties perėmė tekstilės verslą ir ėmėsi vadovauti kompanijai. Daugelis Nino laikė avangardine figūra, pasižyminčia išskirtiniu įžvalgumu, kūrybiškumu ir savita gyvenimo filosofija. 1957 m. Nino Cerruti pasiūlė pasauliui naują kryptį – vyriškų drabužių kolekcijų pret-a-porte deluxe ir atidarė pirmą gamyklą gaminančią vyriškus drabužius. Nuo 1980-1990 metų buvo sukurta kvepalų linija, sportinės aprangos kolekcija, taip pat atidarytos parduotuvės įvairiose šalyse. 2000 m. Nino paliko kompaniją dėl nesutarimų su pagrindiniu kompanijos akcininku.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (5 dalis) Calvin Klein

2010-06-12 | Truth kvapas – savitas, geismingas, prabangus ir gundantis. Išryškina vyriškumą ir seksualumą. Gaivūs rytietiški vyrams sukurti Calvino Kleino kvepalai CK IN2U dvelkia mediena, žaliųjų citrinų ir džino kokteiliu, užplūsta viską persmelkiančiu muskuso kvapu. Gaivūs, tačiau šilti, sukeliantys seksualumą žadinančią įtampą. Vyrams skirti Calvino Kleino Eternity atspindi šių dienų vyro – jausmingo, tačiau vyriško, rafinuoto, tačiau stipraus – dvasią. „Tai romantikas, atsidavęs svarbiausioms vertybėms: šeimai, darbui, sveikatai ir laimei. Vyras, kuris sutaria su savimi, artimaisiais ir savo pasauliu",- sako Kleinas. Natūraliai tyras ir šiuolaikiškas, CK One kvapas atskleidžia įdomų naują požiūrį. Šis švelnaus padedančio atsipalaiduoti kvapo tualetinis vanduo naudojamas gausiai – juo šlakstomas visas kūnas, nes išties intymų jo kvapą galima užuosti tik esant labai arti. 1998-aisiais pasirodę Contradiction žavi išties originaliu kvapu, kuris puikiai tinka tiek dieną, tiek vakare, nes nenustelbia šalia esančiųjų kvapo. Ir vis dėlto yra pakankamai stiprus, kad susuktų galvas. Obsession for men – tai kvepalai, nepaprastai pabrėžiantys vyriškumą. Stiprus, paveikus ir itin provokuojantis jų kvapas – dėmesį traukiantis augalų, prieskonių ir retos medienos kvapų derinys. 2002 m. rudenį pristatyti šiuolaikiško gaivaus, gryno ir seksualaus kvapo Crave skirti jauniems vyrams ir idealiai tinka kvėpintis dieną. Mobilųjį telefoną primenanti plastikinė Crave pakuotė patenkins jų aistrą naujausiems „daikčiukams".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (4 dalis) Bvlgari

2010-06-12 | Pour Homme Extreme - tai sėkmės aromatas. Kvapas apjungiantis klasikinę eleganciją ir šiuolaikišką individualizmą. Šie kvepalai sukurti vyrui, kuris žavi savo stiprybe, puikiai sutaria su savimi ir vertina eleganciją. BLV – tai netikėtų kontrastų ir neįtikėtinos harmonijos aromatas. Iš pradžių užburia ledine gaiva ir palaipsniui tampa vis šiltesnis. Spinduliuoja tikrą vyriškumą ir nepaprastai gundo. Energija spinduliuojantis tyras ir vyriškas Aqva Pour Homme kvapas, supintas iš mandarinų, aitriųjų apelsinų ir pikantiško seksualus ambros dvelksmo, užlieja kvapnia gaiva ir primena švelnų Viduržemio jūros alsavimą. Ir vyrams, ir moterims skirti Black – tai didžiausia Bvlgari dovana kvepalų pasauliui. Šie kvepalai puikiai išreiškia tikrą didmiesčio esmę: plačius Niujorko, Berlyno, Honkongo ar Tokijo šaligatvius, vienodus betono pastatus ir plienines platformas. Black atspindi didmiesčio požiūrį ir suteikia saviraiškos laisvę. Black nesiekia visuotinio pritarimo. 1996 m. sukurti Bvlgari Pour Homme skirti norintiems diskretiškai pabrėžti savo individualumą – šaunus ir subtilus šių kvepalų kvapas užtikrina gerą savijautą. Šie kvepalai sukurti vyrui, kuris puikiai sutaria su savimi, kuris tiki, jog elegancija tai ne tik poza, o greičiau asmenybės bruožas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (3 dalis) Burberry

2010-06-12 | Šiuolaikišką britą simbolizuojantys vyriški Brit pabrėžia laisvą eleganciją ir nereikalaujantį pastangų stilių. Gaivus rytietiškas kvapas, kuriame justi sultingi mandarinai, ką tik supjaustyti imbierai, laukinės rožės ir kvapnūs kedrai, suteikia pasitikėjimo savimi bei seksualumo, pabrėžia vyriškumą. Burberry London New - šie nesenstančio kvapo kvepalai skirti šiuolaikiškam džentelmenui – rafinuotų manierų ir labai pasitikinčiam savimi. Iš pradžių šis rafinuotas ambros ir medienos kvapas gaivina ir pabrėžia vyriškumą, po to suteikia gundančio natūralaus seksualumo, galiausiai virsta unikaliu laikui nepavaldžiu dvelksmu. Vyriški Touch iš pradžių atskleidžia griežtai nusistovėjusių sudedamųjų dalių kvapo gaivą: švelnus žibuoklių ir rūgštus mandarininių citrinmedžių dvelksmas subtiliai dera su gaivinančiu baltųjų pipirų kvapu, kuri sušvelnina kadagių dvelksmas. Po to pamažu ima veikti stiprių vyriškų kvapų alchemija: kvapiųjų auksabarzdžių, muskuso ir tongapupių.Vyrams sukurti Burberry Touch – tai gyvybės esencija, tai kvepalai, pulsuojantys ritmu arba dvelkiantys tyla, tai aksesuaras, atspindintis naują požiūrį. Burberry Weekend - šiuos aštraus medienos ir samanų kvapo kvepalus BURBERRY pristatė 1997 m. Weekend garsėja dėl ypatingos jų kvapo skleidžiamos gaivos. Skirti kvėpintis kasdien. Burberry Brit - Brit mergina įkūnija žaismingą britų savitumą. Ji piktinanti, tačiau visada žavi ir nenuspėjamai seksuali. Gaivus ir žaismingas Brit kvapas – tai klasikinis žalumynų ir rytietiškų kvapų derinys: sodraus vaisių, švelnaus riešutų ir raminamo ambros, vanilės bei kvapiųjų tongapupių. Sukurtas 1996 m., Burberry Classic vyrams aromatas yra harmoningas ramybės ir aistros, elegancijos ir natūralumo mišinys.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (2 dalis) Ben Sherman

2010-06-12 | Muzika ir Ben Sherman drabužių bei aksesuarų stilius įkvėpė sukurti gaivų ir ryškų kvapą 2 Tone. Tai jausmus žadinantis kvapas skirtas vyrui, dievinančiam Ben Sherman klasiką. Sukurti kvepalus Live Forever įkvėpė nerūpestingos dienos ir naktys dvaro sodyboje didmiesčio pakraštyje. Live Forever – tai gaivus kvapas žadinantis vyriškumą. „Looking good isn't important - it's everything”, - kažkada yra pasakęs Alfred Benjamin Sugarman, visame pasaulyje garsaus prekės ženklo „Ben Sherman“ įkūrėjas. Alfred Benjamin Sugarman gimė 1925 – aisiais Anglijoje. Sulaukęs dvidešimties jis atsisakė dalyvauti šeimos versle ir išvyko ieškoti laimės svetur. Po ilgų klajonių po pasaulį 1962 – aisias sugrįžo į Braitoną (pietų Angliją), pasikeitė savo vardą ir pavardę į Ben Sherman ir netrukus įsigijęs mažą fabrikėlį pradėjo gaminti marškinius bei paplūdimio drabužius. Aukšta kokybė, kruopščiai apgalvotos marškinių detalės nepaliko abejingų. 1963 – aisiais įvardijami kaip prekės ženklo „Ben Sherman“ gimimo metai, o 1967 – aisiais atidaryta pirmoji oficiali „Ben Sherman“ parduotuvė Braitone. Ben Sherman nuolat siekė tobulybės ir nepaliaujamai ieškojo būdų kaip pakeisti supantį pasaulį. Jam pavyko paprastą fabrikėlį paversti klestinčia kompanija, sukurti prekės ženklą, kuris ir šiandien išlieka tarp populiariausių ir pasiekti, kad „Ben Sherman“ marškiniai taptų išskirtinumo simboliu. „Oh my God, you are wearing Sherman!!!“, - tokius susižavėjimo šūksnius buvo galima išgirsti tų laikų jaunimo tarpe, tą patį galima ištarti ir šiandien, juk Ben Sherman tiesiog nepavaldus laikui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (1 dalis) Azzaro

2010-06-12 | Azzaro Chrome Men - šiuolaikiškas kvapas, simbolizuojantis gaivą, nekaltumą ir vyriškumą, sukeliantis prisiminimus apie praeitį ir įkvepiantis svajoti apie ateitį. Chrome aromatas tarsi sujungia trijų kartų vyrus, jų bendravimo akimirkas, pasitikėjimą, bendradarbiavimą ir vaikišką naivumą. Dizaineris Loris Azzaro kuria kvapus pasikliaudamas savo jausmais ir patyrimais. Vieną šiltą vakarą, saulei leidžiantis, viskas aplinkui: žmonės, medžiai, vanduo ir smėlis įgavo melsvai sidabrinę spalvą. „Aš dievinu tokius momentus", - prisipažino Azzaro, su meile žvelgdamas į savo anūką, su kuriuo leido atostogas Tunise. Grožis, kurį dizaineris išvydo, įkvėpė jį sukurti Chrome aromatą – vėsų ir gaivų, tarsi jūros brizas. Kvepalai Azzaro Pour Homme atspindi jų kūrėją dizainerį Loris Azzaro. 1978 – aisiais pirmą kartą pasirodęs kvapas tarsi unikalus kokteilis kupinas prabangos, šiuolaikiškumo, humoro jausmo, vyriškumo ir elegancijos. Tai nesenstantis kvapas skirtas stipriam vyrui, kuris nori dominuoti ir žavi nepaprastu vyriškumu. Vos pasirodę kvepalai Azzaro Pour Homme sulaukė didelio pasisekimo ir iki šių dienų išlaikė savo populiarumą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!