LT   EN   RU  
2021 m. birželio 15 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vyriški kvepalai
Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (24 dalis) Givenchy

2009-06-15 | Kvepalai Irresistible sukurti vyrui, kuriam būdingas natūralus žavesys. Geismą žadinantis Irresistible kvapas pabrėžia jo stiprią asmenybę ir atskleidžia gebėjimą gundyti. Mados namų GIVENCHY įkūrėjas Hubertas de Givenchy gimė 1927 m. Prancūzijoje. Kilmingas aristokratas Hubertas de Givenchy 1952 m. atvėrė savo mados namų duris. Pirma kolekcija, sukurta dvidešimt penkerių metų dizainerio, atnešė sėkmę. Elegantiški modeliai, formų tikslumas paliko įspūdį aukštuomenės damoms. Ilgus metus GIVENCHY mados namai buvo prancūziškos elegancijos simboliu, o tai įtakojo ir mados namų GIVENCHY ambasadore įvardijama žymi aktorė Audrey Hepburn, kurios personažai visada vilkėjo Givenchy sukneles. Pats dizaineris pripažįsta, kad dėka šios aktorės, mados namai GIVENCHY tapo žinomi, nes į mados namus ateidavo visos damos, kurios norėjo būti panašios į garsiąją aktorę Audrey Hepburn. Pirmuosius kvepalus „L`Interdit“ Givenchy išleido 1957 m., jie susilaukė didelės sėkmės ir tapo parfumerijos verslo pradžia.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (23 dalis) Giorgio Beverly Hills

2009-06-15 | 1994 – aisiais pasirodžiusius mados namų Giorgio Beverly Hills vyrams skirtus kvepalus Wings sukūrė prafumeris Jean-Claude Delville. 1961 – aisiais George Grant ir Fred Hayman atidarė pirmąją „Giorgio Beverly Hills“ moteriškų drabužių parduotuvėlę. Iš pradžių mados namai „Giorgio Beverly Hills“ garsėjo drabužių kolekcijomis ir įžymybėms sukurtais drabužiais, bet 1981 – aisiais pristatę pirmuosius mados namų kvepalus atvėrė savo gerbėjams gražų parfumerijos pasaulį, kuriame nepaprasti kvapai gali nunešti prie jūros kranto, kur juntamas šiltas vasaros vėjelis ir žaliuoja palmės. Mados namų „Giorgio Beverly Hills“ aromatai - ryškūs, prabangūs ir atspindi gyvenimo būdą, neatsiejamą nuo linksmybių ir nuotykių. „Giorgio Beverly Hills“ kvepalai skirti tiems, kurie džiaugiasi gyvenimu ir jaučia trauką naujiems potyriams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (22 dalis) Giorgio Armani

2009-06-15 | Nauji gundantys vyriški kvepalai Armani Code žavi seksualiu gaiviu citrinų ir bergamočių kvapu, sumišusiu su vos juntamu apelsinų žiedų dvelksmu ir paragvajinių tvarų bei tongapupių skleidžiama raminama šiluma. Žavus vyriškas City Glam kvapas panašus į moteriškų City Glam – toks pat pikantiškas ir miestiškas. Imbierų ir alpinijų dvelksmas susilieja su ryškiu aitriųjų apelsinų kvapu, tuo tarpu pipirmėčių gaiva audrina jausmus. Galiausiai šiltu aksominiu šydu apgaubia rafinuotas, kerintis medienos ir muskuso dvelksmas. Šiuolaikiškoje kvapų puokštėje įsipynęs „atgaivintas" klasikinis paparčių kvapas – tai Emporio Armani Remix duoklė disko stiliui. Tamsiai mėlynos spalvos metaliniame flakone, kuris yra veidrodinis moteriškų Emporio Armani Remix flakono atspindys, glūdi geismą žadinanti saldymedžių ir prieskonių kvapų simfonija. 2001 m. pasirodžiusiems vyriškiems kvepalams Emporio Armani White būdingas šiuolaikiškas gaivinantis ir įkvepiantis kvapas – toks pat skoningas, kaip ir Giorgio Armani sukurti kostiumai. Giorgio Armani Acqua Di Gio - šio labai vyriško kvapo kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš jūros, saulės, žemės ir Viduržemio jūros salų brizo. Vaiskūs, kvapnūs, mediena dvelkiantys vyrams skirti Aqua Di Gio išreiškia šiuolaikišką vyriškumą ir žavi jūros, vaisių, žolelių bei medienos kvapu. Giorgio Armani Attitude - šių vyriškumą ir eleganciją pabrėžiančių kvepalų kvapas ryškus, tačiau švelnus. Gaiviai kvepia prieskoniais, ilgai juntamas geismą žadinantis medienos ir ambros dvelksmas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (21 dalis) Ferrari

2009-06-15 | Tikri vyrai dievina greitį, riziką ir pavojingus žaidimus. Jie mėgaujasi gražių moterų draugija, o jos neabejotinai džiaugiasi tikrų vyrų dėmesiu ir dievina jų kvepalų skleidžiamą aromatą, pabrėžiantį vyriškumą, stiprybę ir aistrą. Kvapas Ferrari – tai netikėtas citrusinių vaisių, gėlių, žalumynų ir medienos kvapų derinys, įkvepiantis pasitikėjimo savimi ir drąsos naujiems nuotykiams. Ferrari – tai kvapas, kuris puikiai tiks tiek nerūpestingam jaunuoliui, tiek elegantiškam džentelmenui. Ferrari svajones paverčia realybe. Italijos simbolis, nepaprastai greitas legendinis automobilis, kuris pirmą kartą Romos Grand Prix finišo liniją kirto 1947-aisiais. Enzo Ferrari išskirtinio talento ir gabumų dėka sukurtas Ferrari, akimirksniu tapo rafinuoto pramoninio darbo meistriškumo simboliu, o pergalių serija užkariavo žiūrovų širdis ir sukūrė legendą, kuri greitai apskriejo visą žemės rutulį. Noras patirti nuotykių, priimti iššūkius, siekti rekordų. Aistra rizikai, greičiui ir nežinomybei. Rafinuotumas ir elegancija. Meilė gyvenimui, “patrakusios” lenktynės. Visai tai įkūnija Ferrari kvepalai, sukurti vyrams, kurie žaidžia pagal savo taisykles, drąsiai meta iššūkį likimui ir nesustoja nepasiekę užsibrėžto tikslo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (20 dalis) Fendi

2009-06-15 | Kvapas Uomo - tarsi nepakeičiamas kiekvienos dienos nuotykių sąjungininkas. Pirmą kartą pasirodęs dar 1988 – aisiais kvapas Uomo žavi kalendrų, levandų, mairūnų, vaistinių šventagaršvių, kiparisų, ciklamenų, vilkdalgių ir cinamono kvapų deriniu, kurį puikiai papildo kvapieji auksabarzdžiai, pačiuliai, vanilė ir ambra.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (19 dalis) FCUK

2009-06-15 | Fcuk Him - dinamiški, seksualūs, provokuojantys, kaip ir jų pavadinimas, kvepalai FCUK yra pirmieji šio prekės ženklo kvepalai skirti vyrams. FCUK – tai šiuolaikiškas, gaivus, rytietiškas medienos kvapas, įkūnijantis vyrišką žavesį. Vienas madingiausių prekės ženklų FCUK yra trumpinys žinomos britų kompanijos „French Connection UK“. Turėdami tokį skandalingą prėkės ženklo pavadinimą jie nuolat susiduria su pasipiktinimu ir bandymais uždrausti naudoti šį raidžių derinį. Netgi kai kurie prekybos centrai, pavyzdžiui „Macys“ ir „Bloomingdales“, atsisakė pardavinėti šios kompanijos drabužius tik dėl užrašo FCUK, kuris kelia asociacijas su nepadoriu anglų kalbos žodžiu. Naujųjų prekės ženklo FCUK kvepalų reklama kvietė žurnalo skitytojus išbandyti naująjį kvapą su šūkiu „Open here to try FCUK her“ („Atidarykite čia, tam, kad išbandytumėte FCUK jos“) ir tai nevienintelis kartas, kai prekės ženklo FCUK reklamai buvo pasitelktas žodžių žaismas, kuris kėlė daugybę diskusijų ir nepasitenkinimo. Žinomas ir tokias atvejis, kai Anglijoje teisėjas išvarė iš teismo salės prisiekusįjį, vien dėl to, kad jis vilkėjo marškinėlius su užrašu FCUK. Nepaisant to kompanija „French Connection UK“ ir toliau sėkmingai vysto savo veiklą nepaliaudama stebinti išradingumu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (18 dalis) Estee Lauder

2009-06-15 | 2002-aisiais pasirodę Intuition traukia tyru, kiek ryškesniu nei tradicinių kvepalų ir nepaprastai geismą žadinančiu kvapu. Juose nuostabiai dera veržlus vyriškumas ir šiuolaikiškas gamtos pojūtis. Estee Lauder pradėjusi nuo šeimos kremo recepto, kurį pagamino namuose ir išbandė ant vyriausiojo sūnaus, sukūrė šeimos verslą. Dar jaunystėje išsiskyrė užsispyrimu ir tikslo siekimu. Ji gimė imigrantų šeimoje Niujorke. Antro pasaulinio karo pradžioje iš Europos į jos tėvų namus gyventi persikraustė dėdė, kuris buvo chemikas ir užsiėmė losjonų ir kremų gamyba. Būtent iš jo būdama devynerių Estee Lauder sužinojo kosmetikos ir parfumerijos gamybos paslaptis. Ji padėjo dėdei gaminti kremus iš naturalių medžiagų ir tuo pačiu pardavinėti klientėms. Estee Lauder kartu su vyru verslą pradėjo viso labo tik nuo kelių rūšių kremo, valomojo pienelio ir losjono. Šios priemonės buvo gaminamos pagal receptus, kuriuos jai atskleidė tas pats dėdė chemikas. Estee Lauder ypatingai rūpinosi kokybe, pirmenybę teikdama veido odos priežiūros priemonėms. Nors priemonės buvo puikios kokybės, Estee Lauder kompanijai teko konkuruoti su kitais tokios pat rūšies produktais. Estee Lauder neliko nieko kito, kaip tik pasinaudoti dar vaikystėje tėvo parduotuvėje įgytu talentu parduoti. Nepaisant mažo pradinio kapitalo Estee Lauder visada ieškojo prestižinių vietų ir parduotuvių savo kosmetikos gaminiams parduoti, kurios taip pat padėjo įsitvirtinti selektyvinės kosmetikos rinkoje. 1967 m. leidinių apie ekonomiką ir fiinansus redaktoriai įtraukė ponią Estee Lauder į geriausių JAV verslo moterų dešimtuką. Šis įvertinimas buvo dar vienas žingsnis į dar didesnę sėkmę. Šeimos verslas palaipsniui išaugo į didžiulią kompaniją valdančią aštuoniolika prekės ženklų, iš kurių kiekvienas skirtas skirtingoms vartotojų grupėms. Estee Lauder kompanijai priklauso tokie prėkės ženkalai, kaip MAC, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Stila, Darphin ir kiti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (17 dalis) Escada

2009-06-15 | Escada Magnetism aromatas, supintas iš medienos, prieskonių ir ambros natų, tiesiog spinduliuoja energija. 2004 – aisiais pasirodęs vyriškas ir seksualus Escada kvapas Magnetism skirtas ambicingam, pasitikinčiam savimi, stipriam, turinčiam gyvenimo tikslą vyrui. 2002 metais mados namų Escada pristatyti vyriški kvepalai Sentiment žavi sodriu, šiuolaikišku, geismą ir pasitikėjimą savimi žadinančiu kvapu. Galima teigti, kad Escada istorija prasidėjo tuomet, kai švedų topmodelis Margareta (Margaretha) sutiko Volfgangą Lei (Wolfgang Ley). 1979 m. jie įkūrė kompaniją, kurios pagrindinė veikla buvo sportinių drabužių gamyba. Tik vėliau buvo sukurta Escada moteriškų drabužių linija, išsiskirianti savo prabanga ir švytėjimu. Vakarėlių liūtės ir aukštuomenės damos greitai įvertino ir susižavėjo naujos kolekcijos drabužiais – taip Escada pradėjo savo kelią į populiarumą. Pirmieji Escada moteriški kvepalai buvo sukurti 1990 m. O nuo 1993 m. kiekvienais metais Escada išleidžia sezonui skirtus kvepalus. Jie tapo tarsi Escada prekės ženklo vizitine kortele. Labiausiai žinomomis tapo dvi paskutinės kvepalų linijos – „Sentiment“ ir „Magnetism“, turinčios taip pat ir vyrams skirtus kvepalus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (16 dalis) Ermenegildo Zegna

2009-06-15 | Neįtikėtina jėga... Ribotos serijos kvapas Z Zegna Extreme. Nauja kvepalų Z Zegna interpretacija, kviečianti iš naujo pažvelgti į kvepaluose slypinčią galią. Skirtas stipriam vyrui, nepripažįstančiam jokių apribojimų ir draudimų. Vyrui, kuris kuria savo taisykles ir trokšta naujų nuotykių. Jis puikiai išmano gundymo meną ir tuo naudojasi. Jo nenuginčijamas žavesys, šelmiška šypsena ir... kvapas Z Zegna Extreme veda moteris iš proto ir priverčia dūsauti. Prašmatnus ir žadinantis jausmus kvapas Z Zegna Extreme – tai tikro laimėtojo aromatas, kuriam neįmanoma tampa įmanoma, o gyvenimas teikia tik malonumą. Zegna Intenso - tai trečiasis italų mados namų „Zegna" kvapas skirtas vyrams. Sukurtas iš kontrastų, tarsi įkūnija šviesos ir šešėlių žaismą. Tik įsivaizduokite save po sunkios dienos: jūs grįžtate į namus, pavargę nuo ryškių saulės spindulių ir kaitros, uždarote žaliuzes ir kambarys paskęsta šešėlių ir šviesos žaisme, jūs jaučiate kaip grįžta jėgos ir aplanko nenusakomas palaimos jausmas. Šviesiąją Zegna Intenso aromato pusę atskleidžia žalieji mandarinai, italinės citrinos, kardamonas, rausvieji pipirai, o tamsiąją – sukuria puikus vilkdalgių, kvapiųjų auksabarzdžių, ambros, kedrų, santalų, vanilės, tongapupių ir muskuso kvapų derinys. Galiausiai šviesa ir tamsa – tai, kas nesuderinama, susijungia ir pasklinda jausmingas, kupinas kontrastų Zegna Intenso aromatas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (15 dalis) Elizabeth Arden

2009-06-15 | Vyriškas, šiuolaikiškas kvapas Daytona 500 įkūnija lenktynių „Daytona 500" metu kunkuliuojančias aistras, jaudulį, pašėlusį greitį ir pergalės džiaugsmą. Šiuos kvepalus mados namai „Elizabeth Arden" sukūrė bendradarbiaudami kartu su lenktynių „Daytona 500" organizatore „International Speedway Corporation" ir pirmą kartą pristatė lenktynių „Daytona 500" metu, Floridoje. Elizabeth Arden gimė 1878 m. Kanadoje. Jaunystėje dirbdama medicinos sesele ji ypač domėjosi kremais ir jų savybėmis. Elizabeth Arden savo virtuvėje įkūrė kažką panaušaus į laboratoriją, kur ekspermentavo su įvairiomis medžiagomis. Toks Elizabeth Arden entuziazmas sukėlė didelį kaimynų nepasitenkinimą ypač dėl iš jos buto sklindančių kvapų. Būdama 30 m. Elizabeth Arden persikėlė į Niujorką. Du metus ji paskyrė kosmetikos gamybos tyrinėjimams, o 1910 m. atidarė savo saloną. Elizabeth Arden tam, kad išskirtų savo saloną iš kitų, kurių aplinkui buvo apstu, tiesiog nudažė salono duris ryškiai raudona spalva. Labai greitai kosmetikos gaminius, kuriuos siūlė Elizabeth Arden salone, ėmė naudoti aukštuomenės damos, palaipsniui tapusios pastoviomis klientėmis. Daugelyje sričių Elizabeth Arden aplenkė laiką. Elizabeth Arden vardą išgarsino šešėliai ir blakstienų tušas, kuriuos iki tol naudojo tik aktorės. Be to, ji iškėlė idėją, kad makiažas turi derėti prie aprangos, o ne prie plaukų spalvos, kaip anksčiau buvo manoma. Vienu iš svarbiausių Elizabeth Arden išradimų tapo vandeniui atsparus blakstienų tušas. Pirmi Elizabeth Arden kvepalai buvo sukurti 1922 m. Šiandien patys populiariausi yra: kvepalai „Red Door“, kvepalai „Sunflowers“, kvepalai „5th Avenue“, kvepalai „Splendor“ ir kvepalai „Green Tea“.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!